Kuba Wojewódzki pokazał urocze zdjęcie z synem Kasi Nosowskiej w roli głównej! Mikołaj wyrósł na przystojniaka

Kasia Nosowska, Kuba Wojewódzki

Kasia Nosowska, Kuba Wojewódzki

Jak wygląda Mikołaj Krajewski, syn Kasi Nosowskiej?

Kasia Nosowska jest jedną z nielicznych polskich gwiazd, które od lat funkcjonują w mediach bez skandali i epatowania swoim życiem w serwisach społecznościowych. Jeśli chodzi o sprawy prywatne, z Wikipedii możemy dowiedzieć się jedynie, że artystka ma syna Mikołaja Krajewskiego, który urodził się 22 maja 1996 roku.

Kuba Wojewódzki umieścił ostatnio na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z czasów, gdy Mikołaj był jeszcze słodkim niemowlakiem. Na fotografii sprzed 20 lat można dostrzec m.in. młodziutką Nosowską i jej syna:

Dawno, dawno temu, kiedy narodził się młody Nosowski – napisał Kuba.

Przypomnijmy, że Kasia Nosowska została matką w wieku 25 lat, a ojciec dziecka – Adam – miał wówczas 19. W rozmowie opublikowanej w 2011 roku na łamach magazynu Gaga, artystka przyznała, że nie planowała ciąży. Gdy Mikołaj przyszedł na świat, zespół HEY przygotowywał się do ekspansji na amerykański rynek:

Wiedziałam, że cokolwiek by się działo, ja w to wchodzę. Byłam strasznie, przeokrutnie szczęśliwa. Dokładnie pamiętam, jak idę ulicą od lekarza i się do siebie uśmiechałam, taka silna i dumna. Dla mnie ciąża była jak jakaś dawka mocy, nagle wszystkie luki, które we mnie były, obawy, nieśmiałość, lęki – wszystko zostało zapełnione.

W udzielonym sześć lat temu wywiadzie Nosowska z zachwytem opowiadała o swoim dziecku:

Nie, no fajny jest, nawet teraz, kiedy ma te 15 lat i wiadomo, że w tym wieku nie jest się czułym dla matki. Często słyszę: „Mamo, nie gniewaj się, ale nie teraz”. Potrafi też objąć i przytulić, choć jest już wyższy ode mnie. Jestem z niego bardzo dumna.

W 2016 roku Kasia zdecydowała się pokazać jak wygląda jej syn. Nosowska na swoim profilu na Facebooku umieściła zdjęcie z 20-letnim wówczas przystojniakiem, które podsumowała pięknymi słowami:

Pozwalam sobie, tu, na Wasze ręce złożyć podziękowanie za najciekawsze doświadczenie mojego życia.. Dziękuję 🙂 Być mamą 20-latka – cud – napisała na Facebooku.

Cały czas czekamy na zapowiadany jakiś czas temu rodzinny wywiad dla Gali 😉

#ajazemjejpowiedziala #prywatnosc #gala @magazyngala #sesja #nosowska

A post shared by nosowska.official (@nosowska.official) on

Agata Kulesza o Kasi Nosowskiej: “W błyskawicznym tempie przechodzi od bólu głowy do organizowania sobie pogrzebu”

Dlaczego Kasia Nosowska nie chce jechać na Eurowizję? Oceniła też udział Edyty Górniak

Anna Jurksztowicz przyjaźni się z Katarzyną Nosowską. Dodała zdjęcie z wspólnej imprezy i zdradziła nieznany fakt z przeszłości gwiazdy


Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie z Kasią Nosowską i jej synem, 1997 rok

Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie z Kasią Nosowską i jej synem, 1997 rok

Kasia Nosowska i jej syn Mikołaj Krajewski

Kasia Nosowska i jej syn Mikołaj Krajewski

Katarzyna Nosowska

Katarzyna Nosowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×