Wiśniewski zapowiadał wielką metamorfozę i słowa dotrzymał. Nową sylwetkę pokazał światu. Ale przemiana!

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski zrzucił ponad 10 kilogramów, czym pochwalił się na Instagramie. Zdradził, ile jeszcze planuje schudnąć. 

Michał Wiśniewski jest charyzmatycznym liderem zespołu Ich Troje. Regularnie spotyka się z fanami podczas koncertów, a także wypuszcza nowe kawałki. Wkrótce będzie go można zobaczyć w nowej roli. Piosenkarz jest jurorem w nadchodzącej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Po raz pierwszy taką propozycję usłyszał siedem lat temu. Wówczas nie był gotowy, by ją przyjąć:

Zapewne nie jest już również żadną tajemnicą, że brałem udział w pilocie programu TTBZ już ponad 7 lat temu, ale nie byłem gotowy na to wyzwanie. Tym bardziej z wielką przyjemnością wracam do niego i do moich przyjaciół – zdradził na Instagramie.

Michał Wiśniewski sporo schudł. Ile waży?

Chociaż Michał Wiśniewski aktualnie nie narzeka na brak zajęć, podobnie jak tysiące innych artystów w Polsce, przez pandemię koronawirusa nieco zwolnił. To negatywnie wpłynęło na jego wygląd. Sporo przytył, o czym kilka miesięcy temu poinformował na Instagramie. Pokazał zdjęcie, na którym eksponuje brzuch w pełnej okazałości:

Plotki o kolejnej ciąży w rodzinie są grubo przesadzone, aczkolwiek… pandemia robi swoje! ##mężczyznawciąży #ojciecisyn #czasnadiete #niemieszczesiewkostiumy #mniam

Lider Ich Troje postanowił zadbać o swoją sylwetkę. Zmienił styl odżywiania i wybrał catering dietetyczny. Zdradził, że jeśli schudnie, lepiej poradzi sobie podczas koncertów:

Wyhodowane zbędne kilogramy przez zimę i święta trzeba zrzucić, aby przez 2h na scenie dać z siebie wszystko. Najwyższej jakości smaczne i zdrowe jedzenie czeka na mnie każdego ranka i z nią żegnam dzień. Bo show must go on.

Wygląda na to, że piosenkarz bardzo przestrzegał diety. Dzięki temu zrzucił ponad 10 kilogramów. Chociaż kilka tygodni temu jego waga wskazywała 79 kilogramów, teraz jest to nieco powyżej 68. Michał Wiśniewski w poniedziałkowy poranek pochwalił się efektem na Instastory. Napisał, że nie zamierza się jednak zatrzymywać. Chce schudnąć jeszcze prawie 4 kilogramy:

68,6 kg. Jeszcze tylko 3,7.

Trzymamy kciuki, by udało mu się osiągnąć zamierzony cel.


Screenshot_20210830-122834_InstagramMichał Wiśniewski poinformował, że przytył

Michał Wiśniewski poinformował, że przytył

Michał Wiśniewski komentuje rzekomą ciążę Poli

Michał Wiśniewski komentuje rzekomą ciążę Poli

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×