Szukaj

Julia Wieniawa zostawiła Barona dla młodego aktora? Jego komentarz już namieszał w mediach

Michał Trzeciakowski i Julia Wieniawa mają romans? To dla niego aktorka zostawiła Barona? Mężczyzna skomentował całą sytuację, a jego wypowiedź wywołała niemałe zamieszanie. 

Julia Wieniawa - ma romans?

Julia Wieniawa i Baron podobno rozstali się. Chociaż para do tej pory nie skomentowała krążących plotek, w mediach pojawia się coraz więcej spekulacji na temat ewentualnej przyczyny rozpadu ich związku. Najnowsza z nich głosi, że aktorce brakowało kontaktu z rówieśnikami, z którymi w ostatnim czasie, rzadko się spotykała.

Zobacz: Kulisy rozstania Julii Wieniawy i Barona. Kto kogo zostawił i dlaczego? To było do przewidzenia

Gwiazda niedawno postanowiła nadrobić towarzyskie znajomości, co niemal natychmiast zostało udokumentowane w sieci. To właśnie tam wypływały zdjęcia. Bez Barona, za to przytulona do Michała Trzeciakowskiego – aktora, któremu popularność przyniosła rola m.in. w filmie Baby Blues. 

Chociaż fotografia błyskawicznie została skasowana, screeny pozostały. Na tej podstawie obserwatorzy aktorki domniemywali, że ma ona romans z Michałem i to dla niego zostawiła Barona. Po dłuższej chwili milczenia, Trzeciakowski odniósł się do całej sytuacji w dość wymowny sposób, a jego komentarz jest obecnie cytowany niemal przez wszystkie media.

Zobacz: Julia Wieniawa bez Barona imprezuje ze swoim eks! Na Instastory pojawiło się dwuznaczne zdjęcie, które szybko skasowano. W sieci krąży screen

Na swoim Instastory umieścił zdjęcie, na którym całuje się z uroczą blondynką. To nie Wieniawa, a jego dziewczyna, z którą aktor spotyka się od dłuższego czasu. By rozwiać wątpliwości, mężczyzna do zdjęcia dodał adnotację, w której wyjaśnił, że nic z Wieniawą go nie łączy:

Dla wszystkich, którzy mają jakiekolwiek wątpliwości, to tu jest moja dziewczyna!!! Czemu głupi ludzie robią takie durne afery, błagam odp***dolcie się.

Michał Trzeciakowski komentuje romans z Julią Wieniawą

Ciekawe czy te tłumaczenia przekonają obserwatorów aktora i dadzą mu upragniony spokój.

Zobacz: „Julia Wieniawa i Baron rozstali się”! Tabloid ujawnił powody. To koniec miłości?


Michał Trzeciakowski komentuje romans z Julią Wieniawą

Michał Trzeciakowski komentuje romans z Julią Wieniawą

Julia Wieniawa i Michał Trzeciakowski mają romans?

Julia Wieniawa i Michał Trzeciakowski mają romans?

Julia Wieniawa i Baron w Sopocie

Julia Wieniawa i Baron w Sopocie

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×