Szukaj

Michał Szpak na ceremonii otwarcia Eurowizji 2016! Wystąpił w zjawiskowej stylizacji swojego projektu [ZDJĘCIA + WIDEO]

Michał Szpak ceremonia otwarcia Eurowizji 2016

Michał Szpak ceremonia otwarcia Eurowizji 2016

Za nami najważniejsza impreza przed konkursem. Kto miał najlepszą kreację? Jak wypadli faworyci?

Michał Szpak na gali otwierającej Eurowizję 2016

Zobacz: Pierwszy półfinał Eurowizji 2016: gdzie oglądać, kto wystąpi, transmisja

Za nami ceremonia otwarcia Eurowizji 2016. Na czerwonym dywanie w Sztokholmie pojawili się wszyscy kandydaci, którzy już w przyszłym tygodniu zawalczą o zwycięstwo w największych na świecie konkursie. Nas najbardziej interesuje wyjście Michała Szpaka, który w tym roku reprezentuje Polskę. Prowadzący galę nie ukrywali zachwytów nad artystą.

Wspaniały mężczyzna, pełen emocji. Swoją piosenkę dedykuje zmarłej rok temu mamie. Ciężko było mu o tym mówić podczas konferencji prasowej. Rok temu Polska była w finale Eurowizji, teraz szansę ma ten młody człowiek. Był drugi w polskim X-Factor w 2011 roku, brał też udział w Tańcu z gwiazdami. Dotychczas wydał dwie płyty. Jego muzyczni idole to David Bowie, Freddie Mercury i Marilyn Manson. Jego piosenka jest bardzo głęboka. Ma szansę na sukces w tym roku

Nasz reprezentant wystąpił w stylizacji przygotowanej przez markę Greed według jego pomysłu. Za komplet odpowiada także jego stylistka Justyna Bulińska. Look reprezentanta Polski został bardzo pozytywnie oceniony przez zagraniczne media. Serwis esctoday.com pisze:

Michał Szpak wystąpił w ubraniach, które zaprojektował sam z małą pomocą polskiej projektantki Justyny Bulińskiej. Jego ubrania dzisiejszego wieczoru były jak na razie najbardziej wyraziste. Michał założył jasne czerwone spodnie i militarną niebieską marynarkę. Jego pomięta koszula i płynne loki sprawiły, że wyglądał jak gwiazda musicalu Les Miserable. Swoją klasyczną stylizację unowocześnił butami w czub, do których nie założył skarpet

Na czerwonym dywanie Eurowizji 2016 Michałowi Szpakowi towarzyszył tłumacz i Artur Orzech.

Michał od początku wzbudza dużo pozytywnych emocji. Jego próby zostały ocenione dobrze przez zagraniczne media, a w notowaniach bukmacherów jedno jest pewne – Polska awansuje do finału Eurowizji 2016.

Zobacz: Michał Szpak o Edycie Górniak na Eurowizji 2016. Bardzo szczerze i zaskakująco

Michał Szpak na ceremonii otwarcia Eurowizji 2016

Michał Szpak na ceremonii otwarcia Eurowizji 2016

Wideo z ceremonii otwarcia Eurowizji 2016

Całą relację z ceremonii otwarcia Eurowizji 2016 możecie obejrzeć poniżej. Tak przedstawiono wszystkich uczestników konkursu.

(Polska od 11:30)

Zobacz: Wszystkie kreacje z ceremonii otwarcia Eurowizji 2016. Co założyły gwiazdy?

Faworyci Eurowizji 2016 na czerwonym dywanie

Na czerwonym dywanie nie zabrakło też faworytów Eurowizji 2016. Pojawił się Amir Haddid z Francji, który został nagrodzony wielkimi brawami. Z kolei Sergey Lazarev z Rosji został oficjalnie przedstawiony jako najbardziej prawdopodobny zwycięzca całego konkursu.

Sergey Lazarev z Rosji Eurowizja 2016

Sergey Lazarev z Rosji Eurowizja 2016

Kolejnym krajem typowanym do wygranej jest Ukraina. Jamala po próbach awansowała na 2 (!) miejsce u bukmacherów. Czy jej piosenka 1944 wygra Eurowizję 2016?

Jamala - Eurowizja 2016 Ukraina

Jamala – Eurowizja 2016 Ukraina

Najbardziej spektakularną kreację na imprezie inaugurującej Eurowizję 2016 miała Iveta Mukuchyan z Armenii.

Iveta Mukuchyan - Eurowizja 2016 Armenia

Iveta Mukuchyan – Eurowizja 2016 Armenia

Nie zabrakło też Poli Genovy z Bułgarii, która na Eurowizji 2016 wystąpi w spektakularnym kostiumie. Wokalistka jest faworytką polskich internautów.

Poli Genova - Bułgaria Eurowizja 2016

Poli Genova – Bułgaria Eurowizja 2016

Zobacz: Wszystkie piosenki z Eurowizji 2016. Kto wygra?


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×