Michał Olszański wraca do pracy w telewizji. Po rozstaniu z TVP dostał nowy program. Szykuje się hit!

Michał Olszański

Michał Olszański

Michał Olszański przez wiele lat był jedną z gwiazd Telewizji Polskiej. Chociaż jego współpraca z TVP dobiegła końca, dostał nowy program w konkurencyjnej stacji. Szykuje się hit!

Michał Olszański przez wiele lat był związany z Telewizją Polską. Prowadził m.in. Pytanie na śniadanie, gdzie partnerowała mu Monika Richardson. Stacja niespodziewanie postanowiła zakończyć współpracę z dziennikarzem. Sam zainteresowany w jednym wywiadzie podkreślił, że nie ma pretensji o to, że tak się stało, ale o to, w jaki sposób tego dokonano:

Nie mam pretensji o to, że szefostwo nie widzi mnie w nowym układzie programu. Mam żal o sposób pożegnania się ze mną. Pięciominutowa rozmowa na pożegnanie z kimś, kto współtworzył ten program, to moim zdaniem niezbyt eleganckie rozwiązanie – powiedział Olszański w rozmowie z Wirtualnymi Mediami.

Olszański był też gospodarzem programu Magazyn Ekspresu Reporterów. Chociaż swoją funkcję pełnił przez ponad 20 lat, także i z tą funkcją musiał się pożegnać. W sierpniu 2020 roku zastąpił go na stałe Mirosław Rogalski, który już wcześniej prowadził program wiosną 2020 roku.

Michał Olszański dostał nowy program. Gdzie go zobaczymy?

Po ponad rocznej przerwie Michał Olszański wraca do telewizji. Poprowadzi program, który wkrótce zadebiutuje na antenie TV 4, Kocham. Przepraszam. Dziękuje. Wirtualne media podają, że przed kamerami będą mu towarzyszyć Joanna Górska, Anna Szlęzak oraz Piotr Cielecki.

Reżyser i producent programu opowiedział, dlaczego ten format będzie wyjątkowy:

To odpowiedź na dzisiejsze szalone i bezrefleksyjne czasy. Chcemy znów opowiadać o pozornie zwykłych lecz istotnych sprawach, którym poświęcamy coraz mniej uwagi – skupić się na uczuciach i słowach, które są najważniejsze – komentuje portalowi Wirtualnemedia.pl Bartosz Kubera, reżyser i producent programu.

Widzowie będą mieli okazję poznać m.in. historię Arka, który został niesłusznie oskarżony za morderstwo. W programie będzie chciał podziękować swojej żonie, która wspierała go przez wszystkie lata. Zostaną też przedstawione losy Marka, który przeprosi swoją ukochaną i zawalczy o miłość.

Jak zareagują bliscy bohaterów? O tym będzie można przekonać się już wkrótce. Premierę wspomnianego programu przewidziano na najbliższą sobotę o godzinie 20:00 na antenie TV 4. Będziecie oglądać?


Michał Olszański i Monika Zamachowska

Michał Olszański i Monika Zamachowska

Michał Olszański - 25 lat Super Expressu

Michał Olszański - 25 lat Super Expressu

Gwiazdy na imprezie

Gwiazdy na imprezie "Serce dla zwierząt" - Michał Olszański

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×