Ricky Martin pokazał syna. 13-letni Matteo wyrósł na ślicznego chłopca. Podobny do ojca? Fani podzieleni

Ricky Martin - syn

Ricky Martin - syn

Ricky Martin pochwalił się w sieci zdjęciem syna. Matteo ma już 13 lat i niezły z niego słodziak. Rośnie prawdziwy przystojniak.

Ricky Martin lata największej popularności ma już za sobą, ale wciąż wzbudza duże zainteresowanie fanów i mediów. Nie da się ukryć, że do dziś jest uważany za ikonę muzyki latynoamerykańskiej.

Od czasu słynnego coming outu z marca 2010 roku i ogłoszenia, że został ojcem bliźniaków Matteo i Valentina, co miało miejsce w sierpniu 2008 roku. Od 2010 roku Martinowi w wychowywaniu chłopców pomagał Carlos Gonzales-Albelli, ale po prawie czterech latach związku para rozstała się. Jakiś czas potem okazało się, że serce artysty ponownie jest zajęte. Prasa i portale internetowe na bieżąco komentują wydarzenia z życia zawodowego i osobistego gwiazdora. Tak było w przypadku jego zaręczyn z partnerem, malarzem pochodzącym z Syrii, Jwanem Yosefem w listopadzie 2016 roku czy ich ślubu dwa lata później.

Ricky i Jwan razem wychowywali bliźnięta, a po ślubie zdecydowali się powiększyć rodzinę. Najpierw doczekali się córeczki Lucii, a kilka miesięcy później na świecie pojawił się ich syn Renn. Dzieci urodziły wynajęte przez mężczyzn surogatki. Nie ukrywali, że marzą im się kolejne dzieci.

Martin jest nie tylko utalentowanym muzykiem i ojcem, ale także filantropem. Wykorzystuje swoją popularność, aby pomagać najbiedniejszym i pokrzywdzonym przez los – założył m.in. fundację, która ma przeciwdziałać współczesnemu niewolnictwu. Niedawno wokół piosenkarza rozpętał się niezły skandal, który położył się cieniem na jego dotychczasowym wizerunku. Ricky wydał specjalne oświadczenie, a jego fani czekają na to, co wyniknie z całej sytuacji.

Tymczasem pokazał, jak obecnie wygląda jego najstarszy syn, jeden z bliźniaków, Matteo.

Tak wygląda 13-letni syn Ricky’ego Martina

Odkąd Ricky Martin zamieszkał z Jwanem Yosefem i założył rodzinę, minęło już sporo czasu. Na Instagramie wokalisty dość rzadko pojawiają się rodzinne zdjęcia, ale nie ma żadnego problemu z pokazywaniem ukochanych dzieci. Jego najstarszy syn Matteo ma już 13 lat. Dumny ojciec niedawno udostępnił ujęcie chłopca, odwiedzającego plan najnowszego teledysku piosenkarza.

Fani w komentarzach podzielili się na dwa obozy – na tych, którzy dostrzegli w Matteo podobieństwo do Ricky’ego, i na tych, którzy uważają, że nastolatek ma niewiele wizualnych cech wspólnych z ojcem.

Pod zdjęciem zaroiło się od komplementów. Uroczy blondynek skradł serca fanów Martina. Rośnie prawdziwy przystojniak.


Matteo - syn Ricky'ego Martina

Matteo - syn Ricky'ego Martina

Ricky Martin z synem Rennem

Ricky Martin z synem Rennem

Ricky Martin z córką Lucią

Ricky Martin z córką Lucią

Komentarze

 • Gość pisze:

  Dzieci mają mieć matkę i ojca to jest prawdziwa rodzina.

 • Gość pisze:

  Dzieci mają mieć matkę i ojca to jest prawdziwa rodzina.

 • GośćUla pisze:

  Super rodzinka.

 • Piotr pisze:

  Tragicznie się czyta te komentarze… Polska. Ile czasu musi jeszcze minąć żeby nie było oceniania wszystkich kimkolwiek są i cokolwiek robią? Zapewne nie dożyję tego, ale życzę Wam udanego życia, abyście przeżyli je najlepiej jak potraficie nie patrząc na życie innych.

 • Gość pisze:

  Dwa mamlasy wychowują dzieci

  • Gość pisze:

   I super. Szczęśliwi, bogaci. Wolę to, niż ojciec pijok, matka bita, patologia 500+…

 • Gość pisze:

  Dzieci bez mamy ;(

  • Gość pisze:

   Większość dzieci żyje bez ojców, i z tym problemu nie masz?

  • Gość pisze:

   Jaki masz problem? Najważniejsze to być szczęśliwym, z mamą czy bez mamy to nie ma znaczenia.

  • Gość pisze:

   A dzieci bez taty? Jak więcej niż 60% Europy wschodniej? Albo z tata, który bije mamę? Więc kto ma lepiej?

  • Gość pisze:

   To, że stwierdzamy jakiś oczywisty fakt nie oznacza, że „dyskryminujemy”, skoro dzieci rodzą się ze związku kobiety z mężczyzną, powinny mieć mamę i tatę, to optymalna sytuacja dla ich rozwoju, a że ludziom układa się różnie, wiadomo. Straszne, gdy ludzie są gotowi poświęcić prawdę w imię ideologii.

  • Gość pisze:

   Mama to mama, bez ojca tez jest trudno, ale zyc bez mamy… nikomu nie zycze 🙁

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×