Tabloid ustalił nazwiska uczestników „Mask Singer”. Najpilniej skrywana tajemnica TVN wypłynęła do sieci

Mask Singer - 1. odcinek

Mask Singer - 1. odcinek

Oglądacie Mask Singer? Jeden z tabloidów zamieścił właśnie pełną listę uczestników muzycznego programu. Spodziewaliście się, że to oni ukrywają się pod strojami?

Mask Singer to format pochodzący z Korei Południowej, który zaadaptował TVN. Jego uczestnicy, muzycy, dziennikarze i sportowcy, śpiewają w specjalnych przebraniach. Jurorzy mają za zadanie zdemaskowanie poszczególnych uczestników. Zwycięzcą programu zostanie ten, kogo tożsamość najdłużej pozostanie tajemnicą. Show prowadzi Michał Meyer, a jurorami są: Kuba Wojewódzki, Kacper RucińskiJulia Kamińska Joanna Trzepiecińska. Show uchodzi za najbardziej strzeżony projekt stacji.

Mówi się, że „Mask Singer” to najbardziej strzeżony projekt stacji. Nic w tym dziwnego. Jak udało nam się dowiedzieć, wszystkie osoby zaangażowane w show podpisały umowy o poufności (tzw. NDA) na rekordowe jak na TVN kwoty. Wszystko to dlatego, ponieważ stacja „chce uniknąć wypłynięcia do mediów nazwisk osób związanych z nową produkcją”. Chodzi tutaj w szczególności o nazwiska uczestników, bo gdy one wyjdą na jaw – program straci swój sens – podawał „Pudelek” kilka tygodni przed premierą.

Niemniej jednak i tak mogło dojść do przecieku. Serwis Pomponik podał, kto znajduje się wśród uczestników show. Domyślacie się?

Tabloid ujawnił listę uczestników Mask Singer

W programie pozostało jeszcze pięciu uczestników. Są to osoby przebrane za: kota, słońce, deszcz, koguta i bociana. Jak podaje Pomponik, pod tymi strojami ukrywają się kolejno następujące gwiazdy: aktor Michał Milowicz, piosenkarka Beata Kozidrak, piosenkarka Natasza Urbańska, dziennikarz Krzysztof Skórzyński oraz piosenkarka Anna Karwan.

Czy serwis wszedł w posiadanie pilnie strzeżonych informacji? Niekoniecznie. Podobne spekulacje na temat tego, kto ukrywa się w tych kostiumach, już od jakiegoś czasu krążą po mediach społecznościowych. Przypomnijmy, że z programu odpadło siedmioro uczestników.

Chodzi o następujące osoby:

  • Mateusza Banasiuka (występującego jako tort)
  • Stefano Terrazzino (ośmiornica)
  • Grzegorza Skawińskiego (monstera)
  • Darię Ładochę (wiedźmę)
  • Dorotę Gardias (różę)
  • Barbarę Kurdej-Szatan (ważkę)
  • Qczaja (prysznic)

Program jest emitowany w każdą sobotę o godzinie 20:00. Wielki finał show odbędzie się dopiero 14 maja. Jego zwycięzca odbierze od TVN-u nagrodę Złotej Maski.

Myślicie, że informacje przedstawione przez Pomponik się potwierdzą?


Michał Milowicz - premiera komedii „Kochane pieniążki”

Michał Milowicz - premiera komedii „Kochane pieniążki”

Beata Kozidrak - Earth Festival Uniejów 2021

Beata Kozidrak - Earth Festival Uniejów 2021

Natasza Urbańska - Flesz Fashion Night 2021

Natasza Urbańska - Flesz Fashion Night 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×