Martyna Wojciechowska otwiera własną fundację: „Niebawem urodzę”! To będzie jej drugie dziecko!

Martyna Wojciechowska Przemek Kossakowski

Martyna Wojciechowska jest naładowana pozytywną energią, a w tych wszystkich emocjach może liczyć na wsparcie swojego partnera Przemka Kossakowskiego. Gwiazda pochwaliła się, że wkrótce "urodzi swoje kolejne dziecko", a będzie nim… jej własna fundacja.

Martyna Wojciechowska od lat przemierza najdalsze zakątki globu prowadząc program Kobieta na krańcu świata. Jej doświadczenia pozwoliły spoglądać na świat w zupełnie inny sposób. Poznała masę wyjątkowych ludzi, odwiedziła wiele miast, niektóre były na skraju ubóstwa i wojny domowej. Podróżniczka zobaczyła naprawdę wiele przykrych obrazków. Niejednokrotnie mogliśmy dostrzec łzy płynące po jej policzkach.

Gwiazda TVN-u ma naprawdę wielkie serce i chęć niesienia pomocy słabszym. Dla większości dobrych ludzi jest wręcz wzorem do naśladowania. Kilka lat temu podróżniczka zdecydowała się na adopcję dziewczynki, którą zwyrodnialcy pozbawili ręki”

Trzema machnięciami maczety odrąbali jej rękę – zdradziła wzruszona w jednym z wywiadów.

Martyna nie mogła dalej patrzeć na cierpienie młodej dziewczynki albinoski, która była piętnowana przez swoich oprawców. Podróżniczka podjęła wszystkie kroki, aby adoptować Kabulę! To jeszcze nie koniec poczynań kobiety o wielkim sercu. Jak donosi Rewia, Wojciechowska pracuje nad swoim najnowszym projektem. Chce nieść pomoc prześladowanym kobietom z całego świata i to właśnie będzie jej nowe dziecko:

Jeśli chodzi o dziecko to tak, niebawem urodę jedno, bardzo ważne, a mianowicie fundację, którą postanowiłam założyć – zdradza dziennikarka.

Dziennikarka wiele razy pochylała się nad kobietami w beznadziejnej sytuacji życiowej, które zostały pozostawione na pastwę losu. Nie mogą liczyć na niczyją pomoc, ale wkrótce ich życie nabierze barw. Martyna Wojciechowska dołoży wszelkich starań, aby wyciągnąć potrzebujące kobiety z gehenny, która właśnie przeżywają:

To nie jest łatwe, ale możliwe. Postaram się zagrzewać te kobiety do walki – wyznała.

Musimy przyznać, że to bardzo szlachetny pomysł, który wymaga wielkiego nakładu pracy i finansów. Na szczęście gwiazda zawsze może liczyć na swojego partnera Przemka Kossakowskiego, który także słynie z zamiłowania do odległych podróży. Jej ukochany wielokrotnie podkreślał, że kibicuje Martynie i jest dumny z konsekwencji działania swej drugiej połówki!

Zobacz: Jak Przemek Kossakowski dogaduje się z córką Martyny Wojciechowskiej? Sekret rozwiązany!

Zobacz: Tabloidy węszą koniec wielkiej miłości! Czy związek Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego przeżywa kryzys?

Zobacz: Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rywalizują ze sobą? Intymne wiadomości zdradziły więcej, niż powinny!


Martyna Wojciechowska z córką Kabulą Nkalango

Martyna Wojciechowska z córką Kabulą Nkalango

Martyna Wojciechowska z córką Kabulą Nkalango

Martyna Wojciechowska z córką Kabulą Nkalango

Martyna Wojciechowska z córką Kabulą w górach

Martyna Wojciechowska z córką Kabulą w górach

Komentarze

  • DZIADEK pisze:

    PROPONUJE PAMI MARTYNIE ZAJĄĆ SIE SIEROTAMI Z POLSKI MAMY ICH DOŚĆ TU NA MIEJSCU A NIE WYDAWAĆ NASZYCH PIENIENDZY NA COŚ CO NIC NIE WSPIERA POLSKICH SIEROT

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×