Szukaj

Marina pokazała się w bikini, a fani oszaleli: “Nie trzeba mieć napompowanego biustu, żeby wyglądać sexy”

Marina Łuczenko odpoczywa na wakacjach w Grecji. Piosenkarka pochwaliła się zdjęciem w bikini, którym oczarowała internautów. U części swoich fanów zapunktowała swoją naturalnością.
Marina Łuczenko w Grecji

W ciągu ostatniego roku w życiu Mariny zaszły wielkie zmiany. Gwiazda nie tylko została mamą, ale też wróciła na plan serialu 39 i pół. Korzystając z przerwy pomiędzy zdjęciami do kolejnych odcinków wyskoczyła na krótkie wakacje do Grecji, z której aktywnie pozdrawia swoich fanów. Na Instagramie piosenkarki pojawiło się już sporo pięknych zdjęć z mężem i towarzyszącymi jej Anną i Robertem Lewandowskimi. Największą sensacją okazała się jednak fotografia w bikini.

Łuczenko wrzuciła na Instagram zdjęcie, na którym prezentuje swoje imponujące kształty. Gwiazda może pochwalić się fantastyczną sylwetką, którą zawdzięcza genom i aktywnemu stylowi życia:

„Nie bądź dla siebie zbyt surowy. Jest wielu ludzi, którzy chętnie zrobią to za Ciebie. Kochaj siebie i bądź dumny z tego co robisz. A Twoje niepowodzenia świadczą o tym, że przynajmniej próbowałeś – podpisała najnowsze zdjęcie na Instagramie.

Internauci rozpłynęli się na widok seksownej żony Wojciecha Szczęsnego. U jednego z nich Marina zapunktowała za naturalność:

  • Nie trzeba mieć napompowanego biustu, żeby wyglądać tak sexy!
  • Trzeba przyznać, że jesteś jedną z najpiękniejszych Polek
  • Jaki brzuch jezzuuu uwielbiam
  • Gdybym miała takie ciało i tak cudowny głos, myślę że byłbym dla siebie nieco bardziej wyrozumiała.
  • Ale ślicznie wyglądasz. A ten cudny kostium tylko podkreśla Twoją urodę
  • Jejku! Jesteś przepiękna. Chciałabym mieć taka figurę po ciąży

Zobaczcie jak pięknie wygląda Marina w bikini. Aż ciężko uwierzyć, że jeszcze rok temu mogła pochwalić się pięknie zaokrąglonym ciążowym brzuszkiem…

 

Zobacz: Anna Lewandowska i Marina Łuczenko z mężami pławią się w luksusach podczas wakacji! Pokazały swój prywatny samolot!

Zobacz: Marina Łuczenko pokazała się w bikini rok po porodzie! Jej forma jest imponująca! Co za brzuch!

Zobacz: Marina Łuczenko w sobotę nie dotarła do “Dzień Dobry TVN”. Tomasz Karolak zdradził powód jej nieobecności


Czy podoba Ci się Marina Łuczenko?

×