Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Małgorzata Rozenek ścięła swoje piękne długie włosy na krótko! Jej nowy wygląd POWALA! [WIDEO]
Małgorzata Rozenek ścięła swoje piękne długie włosy na krótko! Jej nowy wygląd POWALA! [WIDEO]

Małgorzata Rozenek ścięła swoje piękne długie włosy na krótko! Jej nowy...

Małgorzata Rozenek ścięła swoje piękne długie włosy na...

Gwiazdy na gali firmy farmaceutycznej: Kinga Rusin, Maja Popielarska, Olivier Janiak, Irena Kamińska-Radomska, Sebastian Karpiel-Bułecka
Gwiazdy na gali firmy farmaceutycznej: Kinga Rusin, Maja Popielarska, Olivier Janiak, Irena Kamińska-Radomska, Sebastian Karpiel-Bułecka

Gwiazdy na gali firmy farmaceutycznej: Kinga Rusin, Maja Popielarska, Olivier Janiak,...

Gwiazdy na gali firmy farmaceutycznej: Kinga Rusin, Maja...

Odchudzona Kasia Niezgoda pokazała się po dłuższej przerwie. Ona zaczyna wyglądać jak Karolina Szostak!
Odchudzona Kasia Niezgoda pokazała się po dłuższej przerwie. Ona zaczyna wyglądać jak Karolina Szostak!

Odchudzona Kasia Niezgoda pokazała się po dłuższej przerwie. Ona zaczyna wyglądać...

Odchudzona Kasia Niezgoda pokazała się po dłuższej przerwie....

Dziś piątek, 19.10.2018

Maria Czubaszek zmagała się z ciężką chorobą. Dopiero po dwóch latach ujawniono jej sekret

Maria Czubaszek chorobaNa co chorowała Maria Czubaszek?

Od śmierci znakomitej polskiej dziennikarki, Marii Czubaszek, minęły już dwa lata. Kontrowersyjna polska legenda była uwielbiana przez fanów i traktowana z ogromnym szacunkiem, a w mediach udzielała się do ostatnich chwil swojego życia. Do tej pory niewiele wiadomo było o przyczynach śmierci kochanej dziennikarki – dopiero teraz jej mąż wyjawił drastyczne szczegóły choroby, która wyniszczała organizm gwiazdy.

Okazuje się, że według Wojciecha Karolaka, Czubaszek zmagała się z anoreksją:

Zawsze jadła z obowiązku, jak na lekarstwo, jakby to była konieczność, a nie coś przyjemnego. Trzeba zjeść, bo jak się nie zje, to się umrze. Od paru lat powtarzałem jej, że wygląda jak szkielet, i moim zdaniem po prostu ma anoreksję. Nieraz przychodziła pokazać, że coś sobie kupiła. Z jednej strony podobało mi się, ale z drugiej – te ciuszki, zawieszone na jej smukłej figurce, wyglądały jak dziecinne – wyjawił wciąż opłakujący żonę mąż.

Pomoc dla gwiazdy przyszła niestety zbyt późno. Mąż wspomina, że próbował namawiać ją do jedzenia, ale było to jak walka z wiatrakami:

Prosiłem więc, żeby zaczęła jeść, bo po prostu traci siły. I żeby jakoś obrzydzić jej tę szczupłość, mówiłem: „Pończochy masz luźne. Zobacz, jak to wygląda”. Tak naprawdę mi to nie przeszkadzało, ale chciałem przemówić jej do rozsądku. A ona na to: „Coś ty! Przecież ja jestem strasznie gruba!”. Myślę, że gdyby normalnie jadła, nie wbiła sobie do głowy, że jest za gruba, to nas wszystkich by przeżyła. Marysia odeszła z powodu ogólnego wycieńczenia organizmu, braku sił, odporności i komplikacji krążeniowych. Ale gdyby miała normalną masę ciała, to te przypadłości by jej nie zabiły. Przychodziłem do niej do szpitala i pierwsze, o co pytałem, to czy coś jadła. Oddawała mi nietknięty talerz i mówiła: „Zjedz sobie, jeśli masz ochotę” – wspomina.

Nic dziwnego, że Karolak tak długo nie chciał o tym mówić. Jego żona prawdopodobnie przez lata zmagała się z dramatem, który dotyka obecnie wiele młodych dziewcząt. Szkoda, że nie zdołano jej pomóc na czas…

Opublikowano ostatni wywiad z Marią Czubaszek. Opowiedziała w nim o śmierci

Przyjaciele pożegnali Marię Czubaszek. Na pogrzebie były papierosy i… parówki [GALERIA]

Doradca prezydenta krytykuje Marię Czubaszek. Na Twitterze wybuchła burza. Zareagował sam Andrzej DudaLubisz Marię Czubaszek?

Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×