Marek z „Rolnik szuka żony 3” znów podpadł internautom. Tym razem poszło o wypowiedź na temat jednej z kandydatek. „Kompletne buractwo”

Marek z Rolnik szuka żony 3 o kandydatkach

Marek z Rolnik szuka żony 3 o kandydatkach

Marek z Rolnik szuka żony 3 o kandydatkach

Program Rolnik szuka żony to bez wątpienia hit kolejnych ramówek TVP. Drugą edycję oglądało jeszcze więcej widzów niż pierwszą. Wydaje się, że wszystko to za sprawą zmiany formuły show. W programie pojawiła się rolniczka, która poszukiwała męża. Niektóre związki przetrwały do dziś i zakończyły się ślubem.

Zobacz: Grzegorz z „Rolnik szuka żony 2” pokazał zdjęcia ciężarnej Anny. „Rośniemy razem”  

Tymczasem okazuje się, że najbardziej znanym uczestnikiem Rolnik szuka żony 3 jest Marek. Od samego początku dał się poznać z tej niechlubnej strony. Marek w pierwszym odcinku pokazał dom. Okazało się, że znacznie odbiega on od jakichkolwiek standardów. Z kolei w drugim odcinku fanom nie spodobała się jedna z jego wypowiedzi. Wszystko dlatego, że Marek przyznał, iż odrzucił jedną z kandydatek, bo:

Nie jest żadną pięknością  

Wśród fanów zawrzało.

Ooo panie, najpierw patrzmy na siebie, a później oceniajmy innych… Słowa, że nie jest to jakaś piękność… raczej były baaaaardzo nie na miejscu. Uważasz się za mistera, czy co? Może tak najpierw porządek na podwórku wypadałoby zrobić, a nie zajmować się oceną i tak jakby obruszaniem kobiet… No u mnie to, chłopie, straciłeś wszystko.

Wystarczyło po prostu powiedzieć, że ta pani nie jest w jego typie z wyglądu. Brak taktu i tyle.

Nie wiem, jak można publicznie obrazić kobietę, którą się przecież zaprosiło do programu, że do najpiękniejszych nie należy. Kompletne buractwo.

To już nawet nie słoma, a cały pęk słomy wystaje z butów i zahacza o mózg. Niestety, nie dam rady patrzeć na kogoś kto z kulturą ma NIEWIELE wspólnego i tolerować Pana w moim odbiorniku TV. Dodatkowy minus za przedmiotowe traktowanie kobiet. Biedne dziewczyny – czytamy w komentarzach

Coś nam się wydaje, że Marek stanie się ulubieńcem widzów.

Zobacz: Szok! Gwiazda programu TVP mieszka w domu z grzybem na ścianie! [ZDJĘCIA]

Marek, kandydat

Marek z Rolnik Szuka Żony 3 ocenia kandydatki

Jak mieszka Marek z Rolnik Szuka Żony 3?

Kogo wybrał Marek z Rolnik Szuka Żony 3?


Grzyb w domu Marka z Rolnik Szuka Żony 3

Grzyb w domu Marka z Rolnik Szuka Żony 3

Zdjęcia z domu Marka z Rolnik Szuka Żony 3

Zdjęcia z domu Marka z Rolnik Szuka Żony 3

Jak mieszka Marek z Rolnik Szuka Żony 3?

Jak mieszka Marek z Rolnik Szuka Żony 3?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×