Szukaj

Marcin Prokop ogłosił, że będzie miał dzidziusia: „Chciałem, żebyście dowiedzieli się ode mnie”. Internauci zmieszani

Marcin Prokop

Marcin Prokop

Marcin Prokop na Instagramie ogłosił, że "będzie miał dzidziusia", czym wywołał niemałe poruszenie. Internauci ruszyli z gratulacjami, ale czy nie za wcześnie?

Marcin Prokop rozpoczął karierę dziennikarską w 1997 roku. Wówczas jego pierwsze teksty pojawiły się na łamach magazynów takich jak Przekrój, Gazeta Wyborcza oraz Glamour. Przed kamerami zadebiutował w 2001 roku, gdy dołączył do ekipy MTV Polska. Rok później pracował już w TVP2, skąd przeniósł się do TVN.

Marcin Prokop od 2007 roku prowadzi program śniadaniowy w ostatniej z wymienionych stacji. Na wizji towarzyszy mu Dorota Wellman. Para stanowi jeden z bardziej lubianych duetów. Widzowie pokochali wspomnianych prowadzących nie tylko za profesjonalizm, ale także za ogromne poczucie humoru, którym często rozbawiają fanów do łez. Nie tracą go nawet podczas niespodziewanych sytuacji, do których dochodzi w studiu (pisaliśmy o tym tutaj).

Marcin Prokop: „Będę miał dzidziusia”

Prokop nie tylko regularnie pojawia się na wizji, ale także prowadzi konto na Instagramie. Pokazuje wybrane zawodowe momenty, a także dzieli niektórymi szczegółami z życia prywatnego. To właśnie tam w środę udostępnił post, w którym ogłosił, że „będzie miał dzidziusia”.

Marcin dodał zdjęcie, które powstało na kamienistej plaży. Dziennikarz ma na sobie szeroką koszulkę z krótkim rękawem, letnie spodenki, a także czapkę z daszkiem. Kuca nad sporych rozmiarów jajem. Na jego twarzy gości zabawna mina. W opisie przekazał zaskakujące informacje:

Chciałem, żebyście dowiedzieli się ode mnie, a nie z plotkarskich mediówaa. Będę miał dzidziusia.

Komunikat wywołał spore poruszenie w sieci. Fani prezentera nie wiedzą do końca, jak powinni zinterpretować jego wpis. Część internautów odebrała go jako żart nawiązujący do sytuacji przedstawionej na zdjęciu. Inni stwierdzili, że w ten sposób dziennikarz chce przekazać szczęśliwe nowiny i już wkrótce jego rodzina powiększy się o drugie dziecko:

  • Największy cud natury! Dopiero kiedy leży na brzuchu i zastanawiacie się jakim cudem zmieściło się w środku… dociera do rodziców, jaki to CUD. Gratuluję i życzę dużo zdrowia.
  • Super, gratulację. Trochę za duża różnica wieku między dziećmi będzie, ale to nic, nie przejmuj się. Przynajmniej nie będzie jedynakiem.
  • Będzie słoń, już trąbę widać. Gratulacje.

Sam zainteresowany nie zareagował na żaden z wpisów. Nie wiadomo więc, czy rodzina słynącego z poczucia humoru dziennikarza wkrótce się powiększy, czy jest to tylko kolejny żart.

Marcin Prokop ma jedną córkę, 15-letnię Zosię. Od 2011 roku jest mężem menadżerki gwiazd – Marii Prażuch-Prokop.

Zobacz także: Kim jest żona Prokopa?


Marcin Prokop nad morzem

Marcin Prokop nad morzem

Marcin Prokop z żoną i córką

Marcin Prokop z żoną i córką

Marcin Prokop z żoną

Marcin Prokop z żoną

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×