Szukaj

Marcin Prokop zaliczył sporą wpadkę w „DDTVN”. Widzowie usłyszeli coś, czego nie powinni

Marcin Prokop

Marcin Prokop

Marcin Prokop poprowadził dzisiejsze wydanie Dzień Dobry TVN. Dziennikarz podczas programu na żywo zaliczył małą wpadkę. Widzowie usłyszeli więcej, niż powinni. Jak wybrnął z sytuacji?

Marcin Prokop od lat jest jednym z najpopularniejszych prezenterów w kraju. Swoją karierę w formacie śniadaniowym rozpoczął od Pytania na śniadanie, gdzie na ekranie towarzyszyła mu Dorota Wellman. Para tak bardzo spodobała się widzom, że szybko dostali propozycję, by w duecie przejść do konkurencyjnego programu. Od ponad 12 lat pojawiają się razem w Dzień Dobry TVN i stanowią jeden z najbardziej lubianych duetów. Nikt już chyba nie wyobraża sobie, że mogłoby ich zabraknąć w porannym paśmie. Marcin jest tam traktowany dosłownie, jak król, co pokazał, publikując ostatnio materiał zza kulis.

Widzowie pokochali Prokopa i Wellman nie tylko za ogromny profesjonalizm. Marcin i Dorota dysponują również ogromnym poczuciem humoru, którym często rozbawiają fanów do łez. Dziennikarze mają także ogromny dystans do siebie i potrafią żartować nawet na swój temat. Widać, że podczas programu na żywo niestraszne im są żadne tematy, a kamery są ich prawdziwym żywiołem.

Marcin Prokop zaliczył wpadkę podczas Dzień Dobry TVN

Program Dzień Dobry TVN od samego początku jest realizowany na żywo. Wymaga to od prowadzących i całej realizacji wyjątkowego skupienia i jeszcze większego profesjonalizmu. Podczas nadawania programu mogą zdarzyć się różne sytuacje, w których dziennikarze muszą zachować zimną krew. Dzisiaj wpadkę na wizji zaliczył Marcin Prokop.

Pomimo niskiej temperatury na dworze w studiu musiało być naprawdę gorąco, ponieważ prowadzący poprosił o włączenie klimatyzacji. Jego prośbę usłyszeli widzowie, podczas gdy na ekranie pojawiła się wypowiedź zaproszonej do programu tatuatorki.

Chłopaki, włączcie klimatyzację – powiedział Prokop.

Jak się okazało, realizator dźwięku nie wyłączył mikrofonu prowadzącego. Dzięki temu słowa gospodarza rozbrzmiały na wizji. Marcin jak zwykle starał się wybrnąć z całej sytuacji z uśmiechem na twarzy. Gdy ponownie pojawił się na wizji, powiedział:

Dobra, teraz włączcie tę klimatyzację.

Dziennikarz postarał się obrócić wszystko w żart i dzięki temu rozbawił nie tylko całe studio, ale także widzów przed telewizorami, co o poranku jest szczególnie trudne. Nie każdy umiałby tak swobodnie skomentować swoją wpadkę podczas programu na żywo. Jak zwykle wybrnął ze wszystkiego po mistrzowsku.


Marcin Prokop kulisy DDTVN

Marcin Prokop kulisy DDTVN

Marcin Prokop — gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Marcin Prokop — gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Marcin Prokop i Dorota Wellman

Marcin Prokop i Dorota Wellman

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Ja tego programu nigdy nie oglądałam, szkoda czasu na takie pietdoly…. wolę oglądać późnym wieczorem lub jak kto woli wczesną nocą ciekawe dokumenty a zato rano pospać sobie do 10 lub 11 godziny…

 • Gość pisze:

  Ale wybrnął. Ha ha ha. Ale rozbawił. Ha ha ha. Jak wesoło. Bo grunt że prowadzący się bawią, reszta nie musi…

 • Gość pisze:

  Najlepsi w Polsce.
  W tvpis inni moja im czyścić buty.

 • Wierna telewidzka pisze:

  Wcale nie są najlepszymi prowadzącymi. Są nudne i przewidywalni. Zawsze tacy sami. Pani Welmam dzisiaj była dobrze ubrana. Ale wczoraj koszmarnie. Kto Ją ubiera w takie krzykliwe kolory.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×