Gwiazda reprezentacji Polski wzięła ślub! Żona przystojnego siatkarza udowodniła suknią ślubną, że mniej znaczy więcej

Ślub Marcina Janusza i Katarzyny Olszewskiej

Ślub Marcina Janusza i Katarzyny Olszewskiej

Siatkarz reprezentacji Polski Marcin Janusz i jego wybranka Katarzyna Olszewska wzięli ślub. Ceremonia odbyła się między turniejami Ligi Narodów.

Prowadzący grę Zaksy Kędzierzyn i typowany na pierwszego rozgrywającego reprezentacji Polski Marcin Janusz wziął ślub ze swoją ukochaną, dietetyczką Katarzyną Olszewską. Para zdecydowała się zorganizować ceremonię między turniejami Ligi Narodów. To kolejny duet w świecie sportu, który dziś ślubował miłość aż po grób. Kilka godzin wcześniej media obiegły zdjęcia ze ślubu piłkarza reprezentacji Polski Jana Bednarka i influencerki Julii Nowakzobacz galerię.

Siatkarz Marcin Janusz i Katarzyna Olszewska wzięli ślub

Wesele Marcina Janusza i Katarzyny Olszewskiej odbyło się  z pięknej Willi Poprad w Rytrze w okolicach Nowego Sącza, z którego pochodzi sportowiec. Zdjęcia z uroczystości opublikował za pośrednictwem Instagrama bliski kolega pana młodego z kadry – Bartosz Bednorz.

Siatkarz pojawił się na uroczystości razem ze swoją partnerką Karoliną Bryniarską. Jak widać po udostępnionych zdjęciach – świetnie się bawili.

Na jednym z kadrów goście pozują w towarzystwie młodej pary, która w najważniejszym dla nich dniu prezentowała się fenomenalnie. Katarzyna miała na sobie kremową suknię ślubną o oryginalnym kroju, natomiast Marcin elegancki smoking.

Sto lat Młodej Parze! – opisał swoje zdjęcie Bartosz Bednorz, składając przyjaciołom życzenia

My również dołączamy się do tych życzeń. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Marcin Janusz nie pojawił się na pierwszym z meczów Ligi Narodów, podobnie jak jego koledzy z Kędzierzyna. Zawodnicy Zaksy wygrali pod koniec maja Ligę Mistrzów, a tym samym zostali zwolnieni przez trenera Nikolę Grbicia z pełnienia obowiązków w drużynie narodowej w pierwszej fazie sezonu. Drużyna nie stawiła się na turnieju Ligi Narodów w Ottawie, spokojnie przygotowując się w tym czasie do kolejnych meczów na treningach w ojczyźnie.

W Kanadzie oprócz Janusza zabrakło także Kamila Semeniuka (od nowego sezonu siatkarz Perugii), Aleksandra Śliwki i Łukasza Kaczmarka. Sportowcy wrócą do składu na drugi turniej w Sofii, który będzie się odbywał od 22 do 26 czerwca.


Marcin Janusz
Ślub Marcina Janusza i Katarzyny Olszewskiej

Ślub Marcina Janusza i Katarzyny Olszewskiej

Marcin Janusz z żoną

Marcin Janusz z żoną

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×