Jan Bednarek i Julia Nowak wzięli ślub! Suknia panny młodej zapiera dech. Jest obłędna!

Ślub Jana Bednarka i Julii Nowak

Ślub Jana Bednarka i Julii Nowak

Julia Nowak i Jan Bednarek wzięli ślub! Para pobrała się w Boże Ciało. Mamy zdjęcia z tego wyjątkowego wydarzenia. Jaką suknię miała panna młoda?

Sezon ślubów w show-biznesie trwa. Kilka dni temu mogliśmy podejrzeć ceremonię Karoliny PisarekRogera Salli, którzy zdecydowali się sformalizować swoją relację po niespełna roku. Z kolei uwagę świata skradli Britney SpearsSam Asghari. Dziś na ślubnym kobiercu stanął kolejny znany duet – piłkarz reprezentacji Polski Jan Bednarek i influencerka Julia Nowak.

Para jest ze sobą od pięciu lat. W 2021 roku przyszła na świat ich córeczka Lili. Teraz oficjalnie zostali mężem i żoną, a dokładną relację z przygotowań i samego wydarzenia zdały w social mediach osoby, które zadbały o jak najlepszy wygląd 25-letniej Julii.

Jan Bednarek i Julia Nowak wzięli ślub

Na Instastories makijażystki gwiazd Magdy Pieczonki i fryzjera Kajetana Góry można zobaczyć całą masę krótkich nagrań i zdjęć, na których największą gwiazdą jest panna młoda. Jeden z filmików zapowiadających wydarzenie wzbogacono o piosenkę Ten stan Sanah, w której wokalistka śpiewa o wyjściu za mąż.

Jan Bednarek i Julia Nowak wzięli ślub w Boże Ciało. Uroczystość zorganizowano na zewnątrz, w bajkowym otoczeniu gór i jeziora. Po godzinie 17.00 pojawiły się pierwsze relacje z ceremonii. O suknię ślubną zadbała projektantka Patrycja Kujawa, która przygotowała kreację z trenem i efektownym topem na jedno ramię. Niemniej elegancko prezentował się ubrany w czarny garnitur pan młody, który do ołtarza przyszedł, trzymając na rękach ślicznie ubraną córeczkę.

https://www.instagram.com/p/Ce3qPRxKTwf/

Na weselu Bednarka i Nowak nie zabrakło gwiazd. W tym szczególnym dniu towarzyszyli im wspomniani już współpracownicy oraz m.in. Mandaryna. Piosenkarka udostępniła na Instagramie krótkie wideo z wesela. Dzięki niemu możemy podejrzeć wystrój sali – nie brakowało kwiatowych dekoracji i efektownej zastawy na stołach.

Bartosz Bereszyński oznaczył miejsce, w którym bawili się goście. To pięciogwiazdkowy Heron Hotel w Gródku nad Dunajcem. Karol Linetty podzielił się z kolei zdjęciem z wesela, na którym para młoda wznosi toast. Znajdziecie je pod tekstem.

Zdjęcia w galerii.


Jan Bednarek i Julia Nowak wzięli ślub

Jan Bednarek i Julia Nowak wzięli ślub

Jan Bednarek i Julia Nowak wzięli ślub

Jan Bednarek i Julia Nowak wzięli ślub

Jan Bednarek i Julia Nowak wzięli ślub

Jan Bednarek i Julia Nowak wzięli ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×