Szukaj

Marcin Gortat ma nową ukochaną? Pokazał romantyczne zdjęcie z Sylwestra! Ale ona jest śliczna!

Marcin Gortat ma dziewczynę?

Marcin Gortat ma nową dziewczynę?

Marcin Gortat ma nową dziewczynę? Rozstanie koszykarza z Alicją Bachledą-Curuś było najgłośniej komentowaną sprawą 2018 roku. Kto zastąpił ją u boku przystojnego sportowca? Zobaczcie romantyczne zdjęcie.

Marcin GortatAlicja Bachleda-Curuś rozstali się bardzo niespodziewanie. Na kilka tygodni przed rozpadem ich związku Gortat pożegnał się z dotychczasową drużyną i przeszedł do Los Angeles Clippers, by móc być bliżej swojej partnerki. Pierwszy raz wspomniał o niej w wywiadzie, ciesząc się, że już niedługo będą razem:

Jestem przeszczęśliwy, że trafiłem do Los Angeles. Zawsze marzyłem, żeby mieszkać i grać w tym mieście, a od kiedy jestem z Alicją, zależało mi na tym jeszcze bardziej. Po sezonie powiedziałem mojemu agentowi, że jeśli doprowadzi do mojej wymiany z klubem z LA, to postawię mu w Polsce pomnik. Zadzwonił do mnie w środę w nocy i zapytał, kiedy mu prześlę możliwe lokalizacje, żeby sobie jakąś wybrał. Zatkało mnie ze szczęścia, ale też ze smutku, bo opuszczam Washington Wizards po pięciu latach. Nigdzie nie grałem tak długo i już na pewno nie zagram, bo moja kariera powoli dobiega końca – przyznał po oficjalnej informacji o transferze

Niestety, kilka tygodni później jego związek z Alicją przestał istnieć. A choć do tej pory nie wiadomo o co tak naprawdę poszło, wygląda na to, że Gortat rozpoczął już nowy rozdział z kimś innym. Na jego Instagramie pojawiło się romantyczne zdjęcie z Sylwestra, na którym możemy zobaczyć, że Marcin ściska w dłoni kobiece palce.

Jak myślicie, jego nowa wybranka też jest związana z show-biznesem?

Marcin Gortat ma nową partnerkę?! U jego boku pojawiła się tajemnicza piękność

Co Paula Tumala wie o rozstaniu Marcina Gortata i Alicji Bachledy-Curuś? Rozpędziła się przed naszą kamerą [WIDEO]

Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat biorą ślub! Czy na uroczystości pojawi się Colin Farrell?


Marcin Gortat ma dziewczynę?

Marcin Gortat ma dziewczynę?

Marcin Gortat ma nową dziewczynę?

Marcin Gortat ma nową dziewczynę?

Marcin Gortat ma nową dziewczynę?

Marcin Gortat ma nową dziewczynę?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×