Szukaj

Małgorzata Trzaskowska o Pierwszej Damie. Te słowa nie spodobają się Agacie Dudzie

Małgorzata Trzaskowska

Małgorzata Trzaskowska

Małgorzata Trzaskowska w rozmowie z portalem kobieta.wpl.pl dyskretnie wbiła szpilę Agacie Dudzie. Elegancko i nie wprost, ale jednak. Jej słowa raczej nie spodobają się pierwszej damie.

Rafał Trzaskowski dołączył do wyścigu o fotel prezydencki w ostatniej chwili, gdy z rywalizacji zrezygnowała Małgorzata Kidawa-Błońska. Jego kandydatura nieźle namieszała. Sondaże przedwyborcze okazały się miarodajne i znalazł się z Andrzejem Dudą w drugiej turze. We wszystkich poczynaniach wspiera go żona – Małgorzata Trzaskowska.

Postanowiła, że da się poznać elektoratowi męża. Założyła konta w social mediach i chętnie udziela wywiadów. W jednym z nich opowiedziała, jak wyobraża sobie siebie w roli pierwszej damy.

Małgorzata Trzaskowska wbija szpilę Agacie Dudzie

Choć Małgorzata do niedawna nie udzielała się w mediach, to dziś chce widoczna jako małżonka kandydata na prezydenta. Nie ukrywa swoich opinii, jasno i otwarcie mówi to, co myśli. Zresztą niedawno jej mąż powiedział o niej:

Gośkę męczy to samo, co mnie, czyli celebra, więc bylibyśmy bardziej naturalni niż dzisiejsza pierwsza para. Żonę bardzo trudno powstrzymać przed mówieniem tego, co myśli, dlatego mielibyśmy Pierwszą Damę, która często wyrażałaby swoją opinię. Ale nie brak jej też empatii i wdzięku osobistego, w czym przypomina Marię Kaczyńską, która była znana z uśmiechu i z tego, że pochylała się nad słabszymi.

A jak swoją rolę jako ewentualnej pierwszej damy widzi sama zainteresowana? W końcu druga tura wyborów już tuż tuż, a Rafał Trzaskowski ma spore szanse, żeby ją wygrać.

Niedawno w rozmowie z portalem kobieta.wpl.pl Małgorzata Trzaskowska wypowiedziała się na temat działalności pierwszej damy. Zaznaczyła, że jeśli jej mężowi udałoby się wygrać, chciałaby uniknąć sposobu działania, jaki przyjęła aktualna prezydentowa. Nie wprost, ale jednak dyskretnie wbiła szpilę Agacie Dudzie.

Bardzo podobał mi się dystans do polityki, jaki miała Maria Kaczyńska, który jednak nie oznaczał wycofania, jakie nietrudno dostrzec dziś u wielu pierwszych dam – powiedziała – A jednocześnie wyjątkowo imponuje mi pozytywne, jakby niezależne od męża, wielkie zaangażowanie Michelle Obamy. To chyba dwa punkty odniesienia, pomiędzy którymi rozpięta jest moja wizja roli, jaką w ogóle pierwsze damy powinny odgrywać – dodała.

Jak widać Małgorzata Trzaskowska, ma jasną wizję swojej pracy u boku męża. Teraz pozostało nam czekać na rozstrzygnięcie drugiej tury.


Małgorzata Trzaskowska wspiera męża podczas wieczoru wyborczego

Małgorzata Trzaskowska wspiera męża podczas wieczoru wyborczego

Małgorzata Trzaskowska wspiera męża podczas wieczoru wyborczego

Małgorzata Trzaskowska wspiera męża podczas wieczoru wyborczego

Małgorzata Trzaskowska-1

Małgorzata Trzaskowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×