Małgorzata Socha powiększyła usta? Internauci wzięli pod lupę twarz aktorki. Zmiany widać na pierwszy rzut oka

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha opublikowała wideo na Instagramie. Reklama nie spodobała się internautom, a do tego wzięli pod lupę usta gwiazdy. Czyżby ręka chirurga?

Małgorzaty Sochy nie trzeba nikomu przedstawiać. To aktorka, która karierę zaczynała niemal 20 lat temu. Trampoliną do wielkiej kariery był dla niej serial Na Wspólnej, gdzie wcielała się w postać Zuzy. Ostatnio po niemal 16 latach zdecydowała się pożegnać z produkcją.

Po angażu w telenoweli lawinowo pojawiały się kolejne propozycje pracy. Zaczęła pojawiać się w kolejnych serialach i wielkich kinowych hitach. Szybko stała się ulubienicą fanów i zaskarbiła sobie ich sympatię.

Chociaż jej grafik jest bardzo napięty, to aktorce udało się założyć rodzinę. Razem z mężem Krzysztofem Wiśniewskim doczekali się trojga dzieci. Wspólnie wychowują: najstarszą córkę Zosię, która ma już 9 lat, 5-letnią Basię i 4-letniego Stasia. Do pewnego momentu nie publikowała zdjęć, na których było widać twarze potomków w social mediach, zmieniło się to w grudniu ubiegłego roku. Wówczas Socha nieźle zaskoczyła, kiedy ujawniła, jak wyglądają jej pociechy. Całą rodziną zagrali w reklamie marki biżuteryjnej.

Po latach kariery, to właśnie reklamy są dla aktorki sporym źródłem dochodu. Sprawę prześledził Super Express. Tabloid ustalił, że w ostatnim czasie w związku z działalnością reklamową gwiazda mogła liczyć na ogromne wpływy.

Tylko w ostatnich tygodniach aktorka zaczęła promować też światową markę szamponów i równie popularną światową markę kosmetyków do makijażu. Za każdą z tych reklam mogła zainkasować nawet 500 tys. zł. – czytamy.

Wspomniana reklama biżuterii mogła wzbogacić konto aktorki aż o 1 mln złotych. Instagram również jest miejscem, które przynosi Małgosi niezły zysk. Jak donosi wspomniana gazeta, każdego miesiąca dzięki social mediom aktorka wzbogaca się nawet o 100 tys. złotych. Wyliczono, że gwiazda każdego roku z samych reklam osiąga około 3 mln złotych zysku.

To właśnie reklama kolejnego produktu wzbudziła wielkie emocje internautów. Pod lupą usta aktorki.

Małgorzata Socha powiększyła usta?

Na Instagramie Małgorzaty Sochy pojawiło się wideo, na którym aktorka zachwala produkt, nie urywając oczywiście, że to współpraca.

Post wzbudził wielkie emocje fanów aktorki. Zarzucają jej głównie to, że nie sprawdziła składu reklamowanego produktu. Uwagę przyciągnęły też wyraźnie większe usta Małgorzaty Sochy. Padły podejrzenia, że je powiększyła.

Tym razem jednak internauci są w błędzie. Przypomnijmy, że aktorka jakiś czas temu zdecydowała się na założenie na zęby aparatu ortodontycznego. To, jak wiadomo, zmienia układ ust i powoduje złudzenie, że są większe. Nie wydaje się nam, żeby chirurg maczał w tym palce. Zajrzyjcie do naszej galerii i sami oceńcie.


Małgorzata Socha powiększyła usta?

Małgorzata Socha powiększyła usta?

Małgorzata Socha powiększyła usta?

Małgorzata Socha powiększyła usta?

Małgorzata Socha powiększyła usta?

Małgorzata Socha powiększyła usta?

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ciekawe, że jak niektóre(Dygant, wyszkoni) aparaty pozdejmują to usta dalej są jakieś takie większe..

 • Gość pisze:

  Ja też tak mam od aparatu, potwornie boli i niestety aparat nawet był powodem powstania ran wewnątrz jamy ustnej :((( nie jest łatwa sprawa, nawet mówienie nie jest takie proste, buzia opuchnięta. Drugi raz bym się nie zdecydowała

  • Iza pisze:

   Nigdy nie słyszałam, żeby ktoś miał takie objawy po założeniu apartu. Moje dwie córki miała aparaty na zębach, moja koleżanka z bardzo poważną wadą szczęki ma aparat. Moja przyjaciółka nosiła aparat. Każda z nich miała lekki ból zębów przez pierwsze kilka dni. Potem już było super. Podejrzewam, że masz źle założony aparat. Nie mają prawa robić się rany z powodu aparatu. Zmień ortodontę.

 • GośćB.M pisze:

  Nie ma powiększonych ust, to rzeczywiście przez aparat. Mam tak samo. Raczej wy komentujący sobie mózgi powiększcie.

 • Gość pisze:

  Ale ona na zęby brzydkie.

 • iza pisze:

  Wszystko zrobią dla kasy

 • Gość pisze:

  Glo no jad

 • Gość pisze:

  a kogo to interesuje?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×