To dlatego Małgosia Socha odeszła z „Na Wspólnej”! Zdradziła nam kulisy najtrudniejszej decyzji w karierze [WIDEO]

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha przez kilkanaście lat była wielką gwiazdą serialu Na Wspólnej. Ostatnio wręcz złamała serca widzów, gdy ogłosiła, że odchodzi z uwielbianej telenoweli. Czy ciężko było jej podjąć tę decyzję?

Małgorzata Socha to aktorka, która karierę w show-biznesie zaczynała niemal 20 lat temu. Drogą do sławy okazał się dla niej serial Na Wspólnej, gdzie od pierwszych odcinków wcielała się w postać Zuzy. Dzięki temu nie mogła narzekać na brak kolejnych propozycji, które zaczęły płynąć do niej w błyskawicznym tempie. Telenowela sprawiła, że zyskała grono wiernych fanów, którzy chętnie oglądali ją w kolejnych produkcjach.

Gwiazda od wielu lat absorbującą pracę łączy z udanym życiem prywatnym. Razem z mężem Krzysztofem Wiśniewskim doczekali się trojga dzieci. Wspólnie wychowują: najstarszą córkę Zosię, która ma już 9 lat, 5-letnią Basię i 4-letniego Stasia. Gwiazda po wielu latach pracy postanowiła rozstać się z uwielbianym przez widzów serialem. Kilka dni temu oficjalnie potwierdziła krążące od jakiegoś czasu informacje, czym złamała serce wielu fanów.

Małgorzata Socha o odejściu z serialu Na Wspólnej

Małgorzata Socha kilkanaście lat spędziła, wcielając się w postać lubianej przez widzów Zuzy. Po wielu przemyśleniach zdecydowała się jednak pożegnać z uwielbianym tasiemcem. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedziała nieco więcej o tym, dlaczego podjęła taki krok. Okazuje się, że ta decyzja przyszła jej wyjątkowo trudno:

To jest kolejny krok. Ja myślę, że to jest taka decyzja, którą było mi bardzo trudno podjąć, ale z drugiej strony, to też jest taki wyjątkowy dla mnie projekt i myślę, że będzie mi trudno tak do końca zrezygnować. Grałam tam 16 lat.

Chociaż Małgosia zdaje sobie sprawę, że widzowie zżyli się z jej bohaterką, to potrzebuje nieco odmiany. Aktorka przyznała, że jest gotowa na nowe wyzwania:

Myślę, że widzowie zżyli się z moją postacią. Ja myślę, że jestem gotowa na nowe wyzwania.

Trzymamy kciuki! Oglądacie serial Na Wspólnej?


Małgorzata Socha w srebrnych kozakach - 15-lecie Na Wspólnej

Małgorzata Socha w srebrnych kozakach - 15-lecie Na Wspólnej

Na Wspólnej, Zuza (Małgorzata Socha), Kamil (Kazimierz Mazur)

Na Wspólnej, Zuza (Małgorzata Socha), Kamil (Kazimierz Mazur)

Na Wspólnej, Zuza (Małgorzata Socha)

Na Wspolnej, odcinek 2927 foto: TVN/Radek Orzel Malgorzata Socha

Komentarze

  • Gość pisze:

    Jak to mówią jak masz godnośc to odejdz a jak nie to wygrywasz hotek paradise i jestes w śniadaniówce opady śniegu a co mnie to obchodzi pije kawe w domu ps list od fanów źałoba światowa ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×