Małgorzata Rozenek wygrała #pillowchallenge. Wystarczyło, że pokazała zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek na Instagramie skomentowała #pillowchallenge. Przy okazji pokazała nowe zdjęcie, na którym pozuje z ciążowym brzuszkiem. Jak wygląda? Jak na wpis zareagowali internauci? 

#Quarantinepillowchallenge opanowało social media. Wymyśliła je szwedzka influencerka Firo, która jako pierwsza pokazała się w stylizacji, w której główną rolę odgrywa poduszka i ciekawy pasek. Wyzwanie w mig obiegło świat i jest chętnie naśladowane przez gwiazdy, które udowadniają, że kreatywność nie zna granic.

Małgorzata Rozenek komentuje #quarantinepillowchallenge

Challange rzucono Małgorzacie Rozenek, która do sprawy postanowiła podejść z odpowiednim dystansem. Pokazała archiwalne zdjęcie, na którym pojawiła się w stylizacji, której góra kształtem może przypominać poduszkę. Żartobliwie skomentowała, że wyzwania podjęła się już jakiś czas temu, a teraz swoją #pillow nosi pod sercem od kilku miesięcy:

#pillowchallenge #quarantinepillowchallenge od jakiegoś czasu rozgrzewa Instagram. Chciałabym nieśmiało wspomnieć, że czułam pismo nosem, już jakiś czas temu. Doczekałam się też naśladowców. I to jakich! @thebartekusa, a wszystkim nominującym mnie do aktualnej zabawy, przypominam (ostatnim zdjęciem) że ja swoją pillow noszę już od kilku miesięcy.

Internauci docenili dystans, z jakim Małgorzata Rozenek podeszła do sprawy. W komentarzach gratulowali jej, że wyprzedza trendy. Nie zabrakło też komplementów pod adresem ostatniego zdjęcia, na którego temat internauci pisali, że jest naprawdę piękne:

  • Brawa za dystans, poczucie humoru i mądrość w każdym poście!
  • Zdecydowanie wyznacza Pani tegoroczne trendy w modzie. Z kolei ostatnie zdjęcie uwielbiam.
  • Najpiękniejsza pillow pod słońcem.
  • Już wiadomo kto był prekursorem. Teraz to możesz robić ballchallenge.
  • Oj tam pillow, nie pillow, ostatnie zdjęcie jest czarujące.

Trzeba przyznać, że Rozenek wygrała #pillowchallange.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek mówi głośno NIE i pokazuje środkowy palec! Odważna publikacja bije rekordy popularności


Małgorzata Rozenek pokazała archiwalną stylizację

Małgorzata Rozenek pokazała archiwalną stylizację

Małgorzata Rozenek pokazała archiwalną stylizację

Małgorzata Rozenek pokazała archiwalną stylizację

Małgorzata Rozenek i jej stylizacja znalazły naśladowców

Małgorzata Rozenek i jej stylizacja znalazły naśladowców

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×