Małgorzata Kożuchowska z mamą już świętują Dzień Matki. Tak spędzony czas, to marzenie wielu. Nie na każdą kieszeń

Małgorzata Kożuchowska z mamą

Małgorzata Kożuchowska z mamą

Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się wyjątkowym prezentem z okazji zbliżającego się Dnia Matki. Seria zdjęć z mamą aktorki zachwyciła internautów.

Małgorzata Kożuchowska od lat uważana jest za jedną z najlepszych polskich aktorek. Ogromną popularność przyniosła jej rola Hanki Mostowiak w M jak miłość. Choć z produkcją była związana przez wiele lat, w pewnym momencie zdecydowała się opuścić obsadę. Długo nie musiała czekać na intratne propozycje, dzięki którym jej kariera bardzo się rozwinęła, a więc decyzja była strzałem w 10. Regularnie pojawia się na szklanym ekranie, w przeróżnych wcielaniach możemy podziwiać jej kunszt aktorski.

Aktorka znana jest też z tego, że wyjątkowo chroni prywatności członków swojej rodziny. Mimo dużej aktywności w mediach społecznościowych Kożuchowska rzadko publikuje fotografie, na których pozuje z mężem czy synkiem. To samo dotyczy jej rodziców i dwóch sióstr Mai i Hanny.

Tym razem jednak zrobiła wyjątek i pokazała serię zdjęć z panią Jadwigą Kożuchowską. Wszystko z okazji Dnia Matki i wyjątkowego prezentu.

Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się prezentem na Dzień Matki

Na swoim koncie na Instagramie Kożuchowska opublikowała post, w którym pochwaliła się, jak razem z mamą celebrowała zbliżający się Dzień Matki. Małgorzata zabrała panią Jadwigę na legendarne kory Roland Garros. Mogły podziwiać w akcji Igę Świątek. Aktorka nie ukrywała, że świetnie się bawiły.

Cudowny dzień! Lepszego prezentu z okazji Dnia Matki nie mogłyśmy się spodziewać! Brawo @iga.swiatek ! Dziękujemy @abramowiczdaria !
Love! See you next time i trzymamy mocno kciuki!!! @rolandgarros #tennis #emotions #surprise – napisała.

Pod serią zdjęć Małgorzaty Kożuchowskiej z mamą nie brakuje komentarzy:

  • Piękny prezent z okazji DMatki  pozytywnie zazdroszczę.
  • Piękna ty piękna mama piękna foto.
  • Wow super, emocje to coś czego nikt nam nie odbierze, najpięknieszy prezent.
  • Piękne zdjęcie piękne Panie uroczo się patrzy.

Prawda, że Małgosia się spisała i zrobiła mamie cudną niespodziankę? Należy podkreślić, że Roland Garros to impreza sportowa z wysokiej półki i nie na każdą kieszeń. Ceny biletów zaczynają się od ok. 100 euro (faza eliminacyjna) i dochodzą do kilku tysięcy euro (finał). Są to ceny biletów za 1 dzień turnieju. Do tego trzeba dodać koszt dojazdu do Paryża i zakwaterowanie.


Małgorzata Kożuchowska z mamą celebruje Dzień Matki

Małgorzata Kożuchowska z mamą celebruje Dzień Matki

Małgorzata Kożuchowska z mamą celebruje Dzień Matki

Małgorzata Kożuchowska z mamą celebruje Dzień Matki

Małgorzata Kożuchowska z mamą celebruje Dzień Matki

Małgorzata Kożuchowska z mamą celebruje Dzień Matki

Komentarze

  • GośćEwa pisze:

    Pani Kożuchowska zetnie pani włosy, bardzo niekorzystnie w półdługich, lepiej pani wróci do krótkich, no szczerze mówię, ta fryzura panią powtarza na 60latkę pani wygląda.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×