Szukaj

Odkryto, czym zajmuje się Małgorzata Herde. Menadżerka-skandalistka znalazła niezłą fuchę za granicą

Małgorzata Herde

Małgorzata Herde

Małgorzata Herde przez lata współpracowała z gwiazdami. Gdy światło dzienne ujrzała afera z jej udziałem, odsunęła się od show-biznesu. Czym się dziś zajmuje? 

Małgorzata Herde była menadżerką najpopularniejszych celebrytek w kraju. Dbała o ich kariery i namawiała do przyjęcia korzystnych propozycji biznesowych. W 2013 roku ujawniono, że miała w tym spory interes. Podobno zamiast na konta znanych osób, to do niej wpływały pieniądze. Do grona rzekomo pokrzywdzonych gwiazd należą m.in. Edyta Herbuś, Aleksandra Kwaśniewska, Karolina Malinowska oraz Paulina Krupińska.

O aferze poinformował tygodnik Wprost. Na łamach magazynu można było przeczytać, że „Małgorzata Herde zwodziła swoje podopieczne i nie wypłacała im wynagrodzenia za zlecenia”. Kwaśniewska miała nie dostać pieniędzy za wywiady, jakie przeprowadzała na zamówienie dla magazynu Vivy!, Herbuś do dziś nie zobaczyła pieniędzy za dużą kampanię kosmetyczną:

Okazało się, że pieniądze są wypłacane, tylko na konto Małgorzaty Herde. Ola była wstrząśnięta – opowiadała osoba współpracująca z Kwaśniewską.

Czym się zajmuje Małgorzata Herde?

Herde zniknęła z show-biznesu. Dwa lata temu okazało się, że została strategiem marketingowym firmy Admodum, a na oficjalnej stronie internetowej marki nie brakowało komplementów pod jej adresem. Małgorzata podjęła się kolejnego zawodowego wyzwania. Jak podaje Plejada, pracuje w Wyższej Szkole Sztuk Pięknych w Londynie (ang. London College of Arts).

Na oficjalnej stronie internetowej można znaleźć krótką biografię. Czytamy w niej m.in. że Małgorzata założyła agencję zajmującą się PR-em i konsultingiem, która pomaga w rozwoju marek z branży modowej i kosmetycznej:

Moja firma tworzy wartości i strategie, które mogą poprawić przyszłość marek w perspektywie nadchodzących lat. W swojej karierze współpracowałam z wieloma markami modowymi, a także miałam przyjemność wykładać gościnnie na University Marangoni w Londynie czy Regent University oraz na kilku innych uczelniach — pisze o swojej pracy Herde.

Zaskoczeni?


Małgorzata Herde

Małgorzata Herde

Małgorzata Herde powraca

Małgorzata Herde powraca

Małgorzata Herde powraca

Małgorzata Herde powraca

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

×