Małgorzata Foremniak wrzuciła nagranie w bikini. 55-letnia gwiazda wyeksponowała obfity biust. Ale jest też coś strasznego…

Małgorzata Foremniak

Małgorzata Foremniak

Małgorzata Foremniak nieźle wystraszyła fanów. Niespodziewanie wyskoczyła im przed oczami i wyeksponowała biust. Wszystko trafiło do internetu.

Małgorzata Foremniak ogromną popularność zawdzięcza serialowi Na dobre i na złe, w którym wcieliła się w anestezjolog, Zofię Burską. Postać bardzo spodobała się fanom, przez co zaczęli oni utożsamiać aktorkę z graną przez nią bohaterka, czego konsekwencją była rezygnacja przez Małgorzatę z roli. Na szczęście jej kolejne występy sprawiły, że przestała być szufladkowana. Fani mogą ją kojarzyć z udziału w produkcjach, takich jak: Stara baśń. Kiedy słońce było bogiem, Prawo ojca, Sexify, Czerwony pająk, Zmruż oczy, I kto tu rządzi?, PitBull.

Niestety gwiazda ma zdecydowanie mniej szczęścia w życiu prywatnym. Bardzo przeżyła śmierć pierwszego męża oraz rozwód z drugim. Sporym ciosem musiało być też pewnie zakończenie związku z piekielnie przystojnym Rafałem Maserakiem.

55-latka dba o kontakt z fanami. Na Instagramie śledzi ją blisko 100 tysięcy followersów. W środę ich wystraszyła, gdy dodała dość niecodzienne wideo ze swoim udziałem.

Małgorzata Foremniak wystraszyła fanów. Co zrobiła?

Małgosia zamieściła filmik zarejestrowany podczas urlopu. Najpierw widać hamak i szeroki kapelusz, który na nim leży. Po chwili spod nakrycia głowy wyskakuje aktorka, robiąc groźną minę w stronę obiektywu. 55-letnia piękność dała się sfilmować w samym bikini, przez co na pierwszy plan wysuwają się jej krągłości. Gwiazda wciąż ma piękną sylwetkę!

W komentarzach roi się od wypowiedzi wystraszonych internautów:

 • Wspaniały stwór wakacyjny.

 • Przeginasz pani.

 • Można się wystraszyć!

Nie zaroiło się też od komplementów pod adresem bohaterki wideo:

 • Pani to jest taki „swój” człowiek, uwielbiam tu zaglądać. Z uśmiechem pozdrawiam.

 • Bardzo panią pozdrawiam serdecznie miłego wieczoru dla pani życzę.

 • Bardzo udanych wakacji życzę i duuużo miłości.

 • Zaglądam tu , aby poczuć się lepiej i co ważne skutecznie.

 • Można się przyjemne wystraszyć.

Lubicie Małgorzatę Foremniak?


Małgorzata Foremniak straszy fanów

Małgorzata Foremniak straszy fanów

Małgorzata Foremniak straszy fanów

Małgorzata Foremniak straszy fanów

Małgorzata Foremniak straszy fanów

Małgorzata Foremniak straszy fanów

Komentarze

 • Docent Furman pisze:

  Stara rurka…

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia ha ha moźna moźna mrr ha ha niektóry by uciekał z łoźka a kto dzisiaj nie ma duźego biustu albo duźego puzona jednak silikon czyni cuda parapety trźymają na wieki ha ha po co rozwód w 2dni jak przez 2 lata deb..le będą płacic źa opowiesci o palcu w d..pie i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×