Szukaj

Maja Sablewska nie wspomina miło współpracy z Dodą i Edytą Górniak

Maja Sablewska o Dodzie i Edycie Górniak, fot. ONS


Maja Sablewska zaczynała karierę w show-biznesie jako opiekunka dzieci Natalii Kukulskiej. Później przyszła kolej na opiekę menadżerską największych gwiazd: Dody i Edyty Górniak. Zajmowała się również debiutem Mariny Łuczenko. Niestety, współpraca z artystkami nie należała do łatwych. Dziś stylistka wspomina swoje początki.

Zobacz: Maja Sablewska ścięła włosy! Drastycznie!

W rozmowie z Grazią Maja wyznała, że praca z diwami była dla niej wyczerpująca. Choć przynosiła jej na początku wielką satysfakcję, później przyszły prawdziwe kłopoty oraz praca w natężonym stresie. Sablewska w pewnym momencie straciła wiarę w siebie i swoje możliwości. Był tu punkt zapalny do zmian w jej życiu:

Ta praca sprawiła , że straciłam wiarę w siebie. Okazało się, że dając 100 procent siebie i swego serca, możesz tak dostać po tyłku, że nie będziesz mogła usiąść. Gdy widziałam efekty, rosły mi skrzydła – i przy Edycie, i Dodzie, i Marinie. Ale kiedy po rozstaniu z Dodą spadły na mnie impertynencje, pomyślałam, że mnie to już nie spotka. Po czym zajęłam zajmować się Edytą i spotkało mnie prawie to samo, nawet w gorszym wydaniu. Kiedy to przeanalizowałam, pomyślałam, że muszę zająć się czymś innym  – mówi w Grazii

Co na to artystki?

Zobacz: Maja Sablewska dopiero teraz zaczęła żyć pełnią życia. Co tak zmieniło stylistkę?

Maja Sablewska

Fotografia: AKPA

Maja Sablewska Edyta Górniak

Fotografia: AKPA

 


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×