Maffashion świętuje roczek syna i dzieli się wyciskającą łzy historią. Wybór prezentu dla Bastiana zasługuje na podziw

Maffashion z synem

Maffashion z synem

Maffashion obchodzi pierwsze urodziny dziecka. Z tej okazji zwróciła się do fanów z prośbą – to prezent dla jej pociechy.

Blogerka Maffashion jest w związku z aktorem Sebastianem Fabijańskim. We wrześniu ubiegłego roku szczęśliwa para ogłosiła, że urodziło się ich pierwsze dziecko – syn Bastian Jan. Akurat dziś chłopczyk obchodzi swoje pierwsze urodziny, o czym poinformowała jego popularna matka.

Maffashion świętuje roczek syna

Maffashion podzieliła się tą wiadomością za pośrednictwem konta na Instagramie. Napisała:

Dziś niezwykle ważny dzień dla mojego synka i dla mnie. Pierwsze urodziny! Myślę, że dla każdego rodzica jest to ogromne, wyjątkowe przeżycie. W ogóle wrzesień to dla mnie mocny miesiąc i ja i moi rodzice obchodzimy wtedy swoje urodziny.

Okazuje się, że w tym miesiącu urodził też ktoś inny. Chodzi o chłopca o imieniu Bartek, który znalazł się w trudnej sytuacji:

Moje są 22.09 tak samo dwudziestego drugiego urodził się Bartuś. Chłopiec, który jest raptem dwa miesiące młodszy od mojego Bastusia i (jak niektórzy wiecie) zbiera pieniądze na kosmicznie drugi lek pozwalający mu zatrzymać rozwój choroby – wyjaśniła blogerka.

Chłopczyk cierpi na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Jest to rzadka i uwarunkowana genetycznie choroba, która prowadzi do upośledzenia mięśni szkieletowych. Gwiazda zachęca internautów, by wsparli bobaska w trudnej walce. W ten sposób zrobią piękny prezent dla jej rocznego synka:

SMA tak brzmi ta kanalia… odbiera siły, odbiera perspektywy, skazuje na ból, nie pozwalają normalnie funkcjonować, sprawia, ze gasną mięśnie i powili na oczach rodziny gaśnie życie. Wyobrażacie sobie ten ból?  Masakra! Jako matka i jako człowiek proszę Was o prezent w postaci pomocy Bartkowi. Wpłaty? Udostępnienia? Jakkolwiek możecie – pomóżcie – zaapelowała.

Maffashion podchodzi do pomocy chłopcu bardzo poważnie. Zależy jej na tym, aby zebrać jak najwięcej pieniędzy na jego leczenie:

Czy Bartek doczeka swoich pierwszych urodzin? To byłby cudowny prezent zebrać te ostatnie półtora miliona (z 9mln!) Tyle za pomocą dobrych serc obcych Bartkowi ludzi udało się zebrać! Co jest ogromna nadzieja na pozytywny finał i szanse chłopca na poznanie innego życia, tego które powinien mieć od początku swoich dni.

Profil, na którym na bieżąco informuje się o pomocy dla Bartka, można znaleźć pod poniższym linkiem.

Jego rodzice na bieżąco informują o postępach w zbiórce i apelują o pomoc:

Naszym marzeniem jest, aby Bartuś do urodzin uzbierał brakującą kwotę. Czy to możliwe? – apelują w jednym z ostatnich wpisów.

Ponadto – jak się okazuje – Maffashion i Sebastian Fabijański nie od dziś pomagają Bartkowi i jego rodzinie. Jego rodzice przyznali, że tak duża pomoc zainspirowała ich do dalszych działań.

Trzymamy kciuki za powodzenie zrzutki i powrót Bartka do zdrowia. I sto lat dla Bastiana.


synmaffashion

Syn Maffashion

Maffashion - pierwsze kroki synka

Maffashion - pierwsze kroki synka

Maffashion - pierwsze kroki synka

Maffashion - pierwsze kroki synka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×