Szukaj

Imię synka Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego ujawnione. Jedna z gwiazd przez przypadek się wygadała

Maffashion i Sebastian Fabijański

Maffashion i Sebastian Fabijański

Maffashion i Sebastian Fabijański zostali rodzicami. Jak ma na imię ich syn? Jedna z gwiazd przez przypadek zdradziła tę informację.

Maffashion i Sebastian Fabijański we wrześniu zostali rodzicami. Chociaż zakochani dopiero tuż przed porodem Julii poinformowali, że ich rodzina się powiększy, od momentu, w którym chłopiec pojawił się na świecie, co jakiś czas udostępniają rozkoszne posty. Internauci mogli już podziwiać m.in. karmienie tuż o poranku, a także urocze wideo, które pojawiło się w dniu urodzin blogerki.

Jak ma na imię syn Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego?

Maffashion kolejnym słodkim filmikiem pochwaliła się w środę, kiedy świętowano Dzień Chłopaka. Z tej okazji pokazała serię krótkich nagrań z intymnych momentów Sebastiana z synkiem. Wśród nich nie brakuje ujęć, na których dziecko śpi bezpiecznie w ramionach taty, a także ich wspólnego odpoczynku.

Kadry są przepełnione czułością. Tej nie brakuje też w opisie, w którym blogerka zwróciła się do swoich mężczyzn. Zdecydowała się na krótkie, ale bardzo wymowne słowa.

Wszystkiego najlepszego moi chłopcy ☺️ #dzienchlopaka 30.09.2020 #happy

Internauci oszaleli z zachwytu. Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których obserwujący profil Julii Kuczyńskiej na Instagramie zachwycają się ojcem i synem. Pod adresem rodziców i maleństwa pada mnóstwo ciepłych słów. Wśród nich nie brakuje też komentarzy od zaprzyjaźnionych gwiazd.

Jeden z nich mógł jednak odkryć więcej, niż życzyliby sobie tego rodzice chłopca. Sara Boruc, chcąc złożyć życzenia aktorowi i jego synowi, napisała, krótki komentarz, w którym zdradziła imię dziecka:

Naj dla Seby i Bastka.

Chociaż żona Artura Boruca szybko usunęła wpis, w sieci wciąż krąży screen. Dzięki temu można przypuszczać, że maluch, przedstawiany do tej pory jako BJF, nazywany przez rodziców i znajomych Bastianem, ma na imię Sebastian. Jak podaje strona rjp.pan.pl, „w Polsce, zgodnie z zaleceniami Komisji Kultury Języka KJ PAN, nie można nadawać […] imion zdrobniałych”.

Podoba się Wam ten wybór?


Synek Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego

Synek Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego

Sebastian Fabijański z synkiem

Sebastian Fabijański z synkiem

Sebastian Fabijański z synkiem

Sebastian Fabijański z synkiem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×