Szukaj

Synek Maffashion na najsłodszych ujęciach z Sebastianem Fabijańskim. „Ale emocje z tego biją”

Maffashion i Sebastian Fabijański - zdjęcia z synkiem

Maffashion i Sebastian Fabijański - zdjęcia z synkiem

Maffashion z okazji Dnia Chłopaka pokazała swoich mężczyzn na serii przepięknych ujęć. Pełne czułości kadry skradły serca internautów.

Maffashion i Sebastian Fabijański nie afiszowali się ze swoim uczuciem. Kolorowa prasa publikowała ich wspólne zdjęcia, ale oni nabrali wody w usta. Krótko po tym jak potwierdzili swoją relację, tabloidy zaczęły donosić o ciąży Julii. Tu ponownie zastosowali taktykę milczenia.

Tuż przed porodem blogerka zdecydowała, że podzieli się ze światem swoją radością. W rozmowie z Dzień Dobry TVN opowiedziała o powodach swojej decyzji, dlaczego tak długo trzymała to w tajemnicy:

To jest moja pierwsza ciąża i nigdy nie wiedziałam, jak się będę w niej zachowywała, jak się będę czuła i jak będę ją przechodziła. Z uwagi na zdrowotne aspekty, przez długi czas to nie był łatwy temat, to nie chciałam o tym mówić.

Syn Maffashion i Sebastiana przyszedł na świat 10 września, o czym dumni rodzice poinformowali tydzień później. Od tego momentu nie ukrywają swojego szczęścia. Na Instagramie pojawiło się już kilka uroczych postów, w których chłopiec grał pierwsze skrzypce. Mogliśmy obserwować między innymi karmienie o świcie, a także rozkoszne wideo, którym pochwaliła się w dniu urodzin.

Na kolejne nagranie było nie mniej zachwycające – snek pary stroi rozczulające minki, kiedy nagrywa go dumna mama. Jednak najsłodsze, co do tej pory upubliczniła Maff, to post z okazji Dnia Chłopaka.

Maffashion pokazała urocze zdjęcia Sebastiana Fabijańskiego z synkiem

Na Instagramie Maffashion pojawiła się seria krótkich nagrań z intymnych momentów Sebastiana z synkiem. Filmiki są przepełnione miłością i czułością. Widać, że maluszek całkowicie zawojował swojego tatę.

Wszystkiego najlepszego moi chłopcy ☺️ #dzienchlopaka 30.09.2020 #happy

Postem zachwycili się internauci. Podziwiają pełne uczuć ujęcia, pisząc, że zawierają tak wiele emocji, że aż brakuje słów, żeby je opisać.


Sebastian Fabijański z synkiem

Sebastian Fabijański z synkiem

Sebastian Fabijański z synkiem

Sebastian Fabijański z synkiem

Sebastian Fabijański z synkiem

Sebastian Fabijański z synkiem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×