Szukaj

Ciąża Lady Gagi newsem tygodnia w amerykańskich mediach. Jest jeszcze jedna radosna nowina

Lady Gaga i Michael Polansky

Lady Gaga i Michael Polansky

Lady Gaga jest w ciąży i zaręczyła się ze swoim chłopakiem, Michaelem Polanskym. Zagraniczna prasa nie pozostawia złudzeń – w życiu gwiazdy szykuje się prawdziwa rewolucja. Oto dowody.

Lady Gaga odkąd zagrała w filmie z Bradleyem Cooperem Narodziny gwiazdy, uparcie jest z nim łączona w parę przez chyba wszystkie tabloidy na świecie. Nieważne ile razy oboje dementowali plotki – temat wraca jak bumerang. Tymczasem gwiazda układa sobie życie z zupełnie kimś innym. Jej partnerem jest Michael Polansky, inwestor oraz przedsiębiorca.

Mężczyzna ma niewiele wspólnego z show-biznesem. Studiował na Harvardzie, a obecnie pracuje w Grupie Parker, instytucie badawczym, który zajmuje się opracowaniem nowych terapii immunologicznych w walce z rakiem. Lady Gaga ponoć straciła dla niego głowę, a tabloidy donoszą, że jest w ciąży i że się zaręczyła.

Lady Gaga i Michael Polansky będą mieli dziecko?

In Touch pisze o newsie tego tygodnia – Lady Gaga spodziewa się dziecka i potajemnie zaręczyła się ze swoim partnerem. Do artykułu w tabloidzie dołączono zdjęcie artystki zrobione przez paparazzi kilka tygodni temu, które podobno pokazuje jej powiększony brzuszek.

Gaga błyszczy od środka. Wszyscy jej przyjaciele uważają, że to prawda, ponieważ ona wykręca się od odpowiedzi – twierdzi informator.

Znajomi mówią, że wokalistka i Polansky idealnie do siebie pasują. Po wielu nieudanych związkach w końcu jest szczęśliwa.

Jej przyjaciele twierdzą, że para może być również potajemnie zaręczona. Gaga żyje teraz swoim życiem. Dlatego idzie naprzód ze swoimi marzeniami – chce kochającego męża i rodziny.

Ta relacja bardzo cieszy najbliższych Lady Gagi. Podejrzewają, że para rzeczywiście może wkrótce zaskoczyć jakimiś poważnymi deklaracjami. Póki co nie wiadomo, czy doniesienia o ciąży i potajemnych zaręczynach są prawdziwe.


Lady Gaga i Michael Polansky, Instagram

Lady Gaga i Michael Polansky, Instagram "Page Six"

Lady Gaga z partnerem. Kim jest Michael Polansky?

Lady Gaga z partnerem. Kim jest Michael Polansky?

Lady Gaga w różowych włosach

Lady Gaga w różowych włosach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×