Wypłynęły nowe kulisy konfliktu Harry’ego i Williama. Teraz jeszcze bardziej wiadomo skąd ta niechęć do Meghan

Książę William i książę Harry

Książę William i książę Harry

Książę William wściekł się na księcia Harry'ego. Jak podaje zagraniczna prasa, zdecydował się na ruch, który pogłębił rodzinny konflikt. O czym mowa?

Książę William i książę Harry to jedyni synowie następcy tronu, Karola. Chociaż przez lata wzajemnie się wspierali, od jakiegoś czasu tabloidy informują o konflikcie, który trwa między nimi. Niedawno panowie spotkali się podczas uroczystości zorganizowanych z okazji 60. urodzin księżnej Diany. Mimo iż podczas wydarzenia wydawało się, że są o krok od pogodzenia się, spotkanie po odsłonięciu pomnika, na razie przekreśliło na to szansę:

Żaden z braci nie myśli, że się mylili, a obaj są uparci, emocjonalni i dumni – to zła kombinacja. Nikt nie wie dokładnie, co zostało powiedziane, ale jasne jest, że nie ma teraz żadnej szansy, że się pojednają. To taki wstyd, biorąc pod uwagę, że to wszystko wydarzyło się, gdy mieli uhonorować Dianę – która byłaby zdenerwowana tym wszystkim – mówi informator.

Książę William wyrzucił Harry’ego z Frogmore Cottage

Relacji między braćmi podobno nie poprawia fakt, że Harry bez skrępowania udziela wywiadów, w których ujawnia skrywane, rodzinne sekrety. Okazuje się, że wpływ na zachowanie księcia może mieć reakcja jego brata. Globe podaje, że to William nalegał, aby książę Harry i Meghan Markle spakowali się i opuścili Frogmore Cottage.

Mąż Kate był wściekły, gdy dowiedział się, że personel oskarżył Meghan o zastraszanie. Gdy Markle odmówiła przeprosin, William postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. Próbował porozmawiać z bratem, gdy to jednak się nie udało, podobno wyrzucił go z posiadłości:

William był bardzo zdenerwowany, że Meghan Markle kradnie jego ukochanego brata. Gdy Harry stanął w obronie żony, starszy brat nalegał, by się uspokoił. Harry ze złością wyłączył telefon, więc William poszedł z nim porozmawiać osobiście. Chciał usłyszeć, co Harry ma do powiedzenia. Starcie między braćmi było zaciekłe i gorzkie. Ani ojciec Harry’ego, książę Karol, ani William nie chcą mieć nic wspólnego z parą. Uważa się je za totalną hańbę dla monarchii — donosi informator portalu.

Na ten moment Pałac Buckingham nie skomentował tych rewelacji.


Książę William i książę Harry odsłonili pomnik upamiętniający księżną Dianę

Książę William i książę Harry odsłonili pomnik upamiętniający księżną Dianę

Książę William i książę Harry odsłonili pomnik upamiętniający księżną Dianę

Książę William i książę Harry odsłonili pomnik upamiętniający księżną Dianę

Książę Harry, książę William

Książę Harry, książę William

Komentarze

  • test pisze:

    rudy ohydny troll

  • Gość pisze:

    A co ma William do Frogmore Cottage?
    Po pierwsze, o tym decyduje krolowa, po dugie H&M splacili remont Frogmore i poki co caly czas jedt to ich dom w BRK.
    A Willuś, przefe wsxystkim nie mize ścierpiec, ze nie mize juz bratem dyrygiwac i prxypisywac sobie jego dzialanua. Willuam moze sie bujać…

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×