Szukaj

Już wiadomo do kogo podobny jest książę Louis! Wystarczy porównać te dwa zdjęcia!

Księżna Kate i książę Louis

Księżna Kate i książę Louis

Do kogo podobny jest książę Louis?

Książę Louis przyszedł na świat pod koniec kwietnia w 2018 roku i jest trzecim dzieckiem następcy brytyjskiego tronu, księcia Williama oraz uwielbianej na całym świecie księżnej Kate. Para ma jeszcze dwoje starszych pociech – księcia George’a, który pewnego dnia zostanie królem oraz księżniczkę Charlotte, jego młodszą siostrę. Narodziny trzeciego dziecka książęcego małżeństwa zachwyciło cały świat – od razu podniosło się również pytanie: do kogo podobny jest mały książę?

Księżniczka Charlotte to cała królowa Elżbieta II. Nie ma tu żadnych wątpliwości, bo dziewczynka wygląda jak jej prababcia w dzieciństwie, a i charakterek ma podobno dokładnie taki sam i już trzęsie całym pałacem Kensington. Książę George z kolei, najbardziej podobny jest do swojego ojca i do księcia Filipa, swojego pradziadka, męża monarchini. Mały przyszły król odziedziczył po nim jasne włosy i wysoką sylwetkę, podobnie jak obaj synowie księcia Karola, który również nie należy do najniższych.

Okazuje się, że książę Louis to cała księżna Kate. Na jednym z Instagramów poświęconych rodzinie królewskiej, a w szczególności Kate Middleton, pojawiła się urocza fotografia z dzieciństwa księżnej. Na zdjęciu obok pokazano najnowsze zdjęcie księcia Louisa z sesji wykonanej z okazji 70. urodzin księcia Karola. Podobieństwo obu maluchów jest uderzające!

Myślicie, że Louis odziedziczy po Kate całą urodę?

Księżna Kate w ulubionym płaszczu i Meghan Markle z odsłoniętymi obojczykami w towarzystwie mężów na mszy w Westminster Abbey

Smutna Księżna Kate na koncercie w Royal Albert Hall. W kreacji za 10 tysięcy złotych wyglądała przepięknie!

Księżna Kate i Meghan Markle z ponurymi minami podczas obchodów Dnia Pamięci. Wyglądały jak siostry


Księżna Kate w dzieciństwie i książę Louis

Księżna Kate w dzieciństwie i książę Louis

Sesja rodziny królewskiej z okazji 70 urodzin księcia Karola

Sesja rodziny królewskiej z okazji 70 urodzin księcia Karola

Rodzina królewska we wspólnej sesji. Debiut księcia Louisa

Rodzina królewska we wspólnej sesji. Debiut księcia Louisa

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×