Szukaj

Już wiadomo do kogo podobny jest książę Louis! Wystarczy porównać te dwa zdjęcia!

Księżna Kate i książę Louis

Do kogo podobny jest książę Louis?

Książę Louis przyszedł na świat pod koniec kwietnia w 2018 roku i jest trzecim dzieckiem następcy brytyjskiego tronu, księcia Williama oraz uwielbianej na całym świecie księżnej Kate. Para ma jeszcze dwoje starszych pociech – księcia George’a, który pewnego dnia zostanie królem oraz księżniczkę Charlotte, jego młodszą siostrę. Narodziny trzeciego dziecka książęcego małżeństwa zachwyciło cały świat – od razu podniosło się również pytanie: do kogo podobny jest mały książę?

Księżniczka Charlotte to cała królowa Elżbieta II. Nie ma tu żadnych wątpliwości, bo dziewczynka wygląda jak jej prababcia w dzieciństwie, a i charakterek ma podobno dokładnie taki sam i już trzęsie całym pałacem Kensington. Książę George z kolei, najbardziej podobny jest do swojego ojca i do księcia Filipa, swojego pradziadka, męża monarchini. Mały przyszły król odziedziczył po nim jasne włosy i wysoką sylwetkę, podobnie jak obaj synowie księcia Karola, który również nie należy do najniższych.

Okazuje się, że książę Louis to cała księżna Kate. Na jednym z Instagramów poświęconych rodzinie królewskiej, a w szczególności Kate Middleton, pojawiła się urocza fotografia z dzieciństwa księżnej. Na zdjęciu obok pokazano najnowsze zdjęcie księcia Louisa z sesji wykonanej z okazji 70. urodzin księcia Karola. Podobieństwo obu maluchów jest uderzające!

Myślicie, że Louis odziedziczy po Kate całą urodę?

Księżna Kate w ulubionym płaszczu i Meghan Markle z odsłoniętymi obojczykami w towarzystwie mężów na mszy w Westminster Abbey

Smutna Księżna Kate na koncercie w Royal Albert Hall. W kreacji za 10 tysięcy złotych wyglądała przepięknie!

Księżna Kate i Meghan Markle z ponurymi minami podczas obchodów Dnia Pamięci. Wyglądały jak siostry


Śledzisz życie rodziny królewskiej?

×