Dodi Al-Fayed i księżna Diana nie byli parą! Dlaczego dopiero teraz ujawniono te fakty z ich życia?!

Księżna Diana i Dodi Al-Fayed

Księżna Diana i Dodi Al-Fayed

Księżna Diana i Dodi Al-Fayed nie byli parą? Po latach do mediów trafiły wieści, które mogą przekreślić wszystkie dotychczasowe teorie spiskowe dotyczące życia księżnej Walii po rozstaniu z księciem Karolem.

Śmierć księżnej Diany to jedno z bardziej tajemniczych i tragicznych wydarzeń w historii. Uwielbiana przez miliony „królowa ludzkich serc” zginęła dwadzieścia dwa lata temu w wypadku samochodowym w Paryżu ścigana przez paparazzi. Wraz z Dianą śmierć poniósł jej ówczesny partner – syn multimiliardera Dodi Al-Fayed.

Księżna Diana i Dodi Al-Fayed nie byli parą? Co ich łączyło?

Dodi był synem właściciela najstarszego centrum handlowego w Wielkiej Brytanii – londyńskiego Harrodsa i producentem filmowym, podobno bardzo zakochanym w Dianie. Krążyły plotki, że szczęśliwa u boku Dodiego księżna kompletnie odżyła po depresyjnym małżeństwie z Karolem i podobno nawet planowała z nim ślub.

Zobacz: Książę Karol myślał o Camilli nawet, gdy brał ślub z księżną Dianą. Nieznane zdjęcie jest tego najlepszym dowodem

Diana i Dodi Al-Fayed na wakacjach we Francji

Diana i Dodi Al-Fayed na wakacjach we Francji

Prywatny sekretarz Diany, Michael Gibbon, w brytyjskich tabloidach ujawnił, że ich romans był wymyślony przez media, a jedyne co ich łączyło to przyjaźń:

Ona nie kochała Dodiego, byli przyjaciółmi. Chciała odpocząć u jego boku i liczyła na letnią zabawę. Szczerze myślę, że miała po prostu udane lato na jego jachcie. Z nadejściem jesieni wszystko by się skończyło. Ona nie miała w planach małżeństwa z Dodim. Była z nim szczęśliwa, ale w środku nadal przezywała swoje traumy. Jej małżeństwo było dla niej czymś naprawdę trudnym. Wydaje mi się, ze chciała stworzyć zupełnie nową siebie, była zgorzkniała i wściekła, że wszystko tak wyszło.

Zobacz: Camilla Parker-Bowles opowiedziała o kulisach ognistego romansu z księciem Karolem. Tak ukrywali się przed księżną Dianą

Nieudane małżeństwo księżnej Diany i księcia Karola

Wydawałoby się, że życie księżnej jest usłane różami, niestety, pięknie było tylko z zewnątrz. W rzeczywistości małżeństwo było wielką fikcją, a następca tronu przez cały czas jego trwania miał romans ze swoją wieloletnią przyjaciółką Camillą Parker-Bowles. Po latach Diana wyznała:

W tym małżeństwie było nas troje, więc było trochę tłoczno.

Księżna Diana i książę Karol w Korei

Księżna Diana i książę Karol w Korei, ostatnia wspólna podróż małżonków

Wielką sympatią nie darzyła swojej synowej królowa Elżbieta II. Nie podobał się jej zwłaszcza zbyt swobodny styl życia księżnej i łamanie sztywnych zasad protokołu.

Mimo poważnych małżeńskich problemów Diana i Karol doczekali się dwóch synów: w 1982 roku na świat przyszedł William, a w 1984 – Harry.


Dodi Al Fayed i Diana po raz ostatni razem – zdjęcia z windy

Dodi Al Fayed i Diana po raz ostatni razem – zdjęcia z windy

Księżna Diana i Dodi Al-Fayed w windzie – ostatnie zdjęcia pary

Księżna Diana i Dodi Al-Fayed w windzie – ostatnie zdjęcia pary

Diana i Dodi Al-Fayed na wakacjach we Francji

Diana i Dodi Al-Fayed na wakacjach we Francji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×