Koronawirus u Kardashianek. Jak Kim walczy z COVID-19?
Wirtualna Polska

Kardashianki zaatakowane przez koronawirusa? Kim spanikowała i wezwała lekarza. Jakie objawy zauważyła?

Kim Kardashian, koronawirus

Kim Kardashian, koronawirus

Kim Kardashian podejmuje dodatkowe środki ostrożności w związku z pandemią koronawirusa, pokazując swoim fanom na Instagramie np. jak się witać, a nawet jak czyścić przedmioty dotykane przez osoby trzecie. Przy okazji oberwało się Khloe.

Wirtualna Polska

Koronawirus dotyka już coraz więcej ludzi na całym świecie. Narażone na chorobę są także osoby znane, co widać na przykładzie Toma Hanksa, jego żony i kilku innych gwiazd, głównie sportu (zobacz: Które gwiazdy mają koronawirusa?).

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Temat koronawirusa ostatnio poruszyła również sama Kim Kardashian, która zagrożenie traktuje bardzo poważnie. Celebrytka aktywnie działa w mediach społecznościowych, w których udziela rad. Milionerka co jakiś czas zwraca się do swoich fanów o ostrożność i regularne mycie rąk.

Kim Kardashian obawia się koronawirusa

W miarę rozprzestrzeniania się pandemii koronawirusa, Kim Kardashian podejmuje absolutnie wszelkie środki ostrożności, aby zapewnić zdrowie sobie i swoim dzieciom. 39-latka na swoim Instastory opublikowała parę nagrań dotyczących COVID-19. Na jednym z nich zaprosiła do swojego domu lekarza, który przekazał garść ważnych informacji dla niej samej i jej fanów.

Mamy tu lekarza i pokażemy nowy sposób witania się – powiedziała Kim, a następnie stuknęła się kostkami z mężczyzną, dodając: – Nie powinniście witać się łokciami, ponieważ w łokcie się kaszle.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
View this post on Instagram

Stay safe guys!

A post shared by Kim Kardashian Updates (@kimkardashiansnap) on

Po chwili żartów gwiazda przeszła do poważnej rozmowy. Kim poprosiła swojego gościa-eksperta, by podpowiedział jej, jak powinna podejść do prezentu od osoby, która nie mieszka z nią na co dzień.

Więc panie doktorze, Khloe dała mi to, ale nie chcę tego dotykać.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Następnie poprosiła o kilka ściereczek antybakteryjnych, którymi teatralnie przetarła powierzchnię prezentu dla North i Sainta od Khloe. Gwiazda z przerażeniem dodała, że wcześniej „zobaczyła jak jej siostra kaszlała”. Kim nabrała podejrzeć, że Khloe również może być zarażona koronawirusem, co oczywiście okazało się nieprawdą.

Jakie objawy wywołuje koronawirus?

Wirtualna Polska

W tej sytuacji przypominamy, jakie objawy wywołuje COVID-19. Przede wszystkim są to: gorączka, kaszel, spłycenie oddechu i trudności w oddychaniu. Dla osób z osłabionym układem odpornościowym, starszych lub bardzo młodych istnieje ryzyko znacznie poważniejszych chorób układu oddechowego – zapalenia płuc lub zapalenia oskrzeli.

Wirus przenosi się z człowieka na człowieka w chwili kontaktu z wydzielinami zarażonej osoby, jest przenoszony także na skórze rąk, z których przedostaje się do dróg oddechowych podczas dotykania i pocierania ust, nosa i oczu, przez kontakt bezpośredni (np. ręce, którymi chory często dotyka nosa i ust), możliwe także zakażenie przez kontakt ze skażonymi przedmiotami.

Kim Kardashian o przepowiedni nt. koronawirusa

Temat COVID-19 spędza Kardashiance sen z powiek. Przed spotkaniem z lekarzem opublikowała na Twitterze przepowiednię znanej wśród celebrytów wróżki – Sylvii Browne. Przed śmiercią w 2013 kobieta napisała w swojej książce End of Days o chorobie płuc, która niespodziewanie ogarnie cały świat:

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Około 2020 r. Ciężka choroba przypominająca zapalenie płuc rozprzestrzeni się na całym świecie, atakując płuca i oskrzela i opierając się wszystkim znanym metodom leczenia. Niemal bardziej zaskakujący niż sama choroba będzie fakt, że nagle zniknie tak szybko, jak się pojawiła, zaatakuje ponownie dziesięć lat później, a następnie całkowicie zniknie.

Brzmi znajomo? Kim zdecydowanie uważa, że to nie przypadek.

Wirtualna Polska

Kourtney właśnie wysłała mi to na naszym czacie grupowym – napisała na Twitterze dołączając screen tekstu.


Kim Kardashian przewidziała koronawirusa

Kim Kardashian przewidziała koronawirusa

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Kim i Khloe Kardashian, Instagram

Kim i Khloe Kardashian, Instagram

Kim i Khloe Kardashian, Instagram

Kim i Khloe Kardashian, Instagram

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×