Szukaj

Piotruś z „Kogla-Mogla” opływa w niesamowite luksusy! Tak wyglądają wnętrza jego willi! [WIDEO]

Pioruś z Kogel Mogel 3 jak mieszka?

Piotruś z Kogel Mogel 3 jak mieszka?

Dom Piotrusia Wolańskiego w filmie Kogel Mogel 3

Już 25 stycznia 2019 roku do kin trafi trzecia część kultowej komedii Kogel Mogel. Jedną z głównych postaci jest syn Wolańskich – Piotruś. Wiemy już, że rolę po Maćku Koterskim przejął Maciej Zakościelny. Poprzedni aktor nie zgodził się na występ w kontynuacji hitu z lat 80., w zasadzie nie wiadomo nawet, jak obecnie wygląda i czym się zajmuje – według nieoficjalnych informacji mężczyzna obecnie mieszka w Australii. Na szczęście 30 lat temu Piotruś był dzieckiem, więc znalezienie zastępstwa nie stanowiło problemu dla producentów filmu.

Wczoraj internet obiegły pierwsze zdjęcia dorosłego Piotrusia. Dzisiaj przyszła pora na ujawnienie kolejnej tajemnicy. Na vlogu Ewy Wąsikowskiej-Tomczyńskiej możemy zobaczyć wnętrza domu młodego Wolańskiego i jego żony Marleny, w której postać wcieli się Katarzyna Skrzynecka.

Marlena to 10 kilo złota, dużo Versace, lampartów. Piotruś zauważył duży biust Marleny, bowiem tak jest opisana Marlena: „blondyna w lamparcie i złocie z dużym biustem” – zdradziła aktorka.

O tym, co wydarzy się w filmie możemy przeczytać na łamach Super Expressu. Z gazety dowiadujemy się, że Piotruś z urwisa wyrósł na pantoflarza. Co jeszcze przygotowała dla nas Ilona Łepkowska?

Od wydarzeń pokazanych w filmie „Galimatias, czyli Kogel-Mogel 2” minęło 30 lat. Piotruś jako dziecko był urwisem nie z tej ziemi, a wyrósł na… pantoflarza. I od kilku lat wiedzie wygodne życie u boku starszej o 10 lat, zaradnej, choć nieco zaborczej Marleny (Katarzyna Skrzynecka, 47 l.). Żona Piotrka (Maciej Zakościelny, 38 l.) to twarda bizneswoman. Jest właścicielką modnej restauracji. Kocha wielkie pieniądze, kicz i lamparcie cętki. To jej „środowisko naturalne”, w którym Marlena rozkwita… I choć na co dzień trzyma męża „pod obcasem”, w głębi serca kocha go i każdego dnia dba o to, by był naprawdę szczęśliwy – czytamy na łamach dziennika.

Poniżej materiał wideo, a w galerii pierwsze zdjęcia z planu. Zobaczcie, jak mieszka Piotruś Wolański.

Tak teraz wygląda Piotruś Wolański z „Kogla-Mogla”. Zmienił się nie do poznania! Na te zdjęcia czekali wszyscy fani filmu

Katarzyna Skrzynecka w nowej fryzurze zdominowała biustem swojego partnera! Widok nieziemski!

Producenci „Kogel Mogel 3” wyjęli asa z rękawa! Oto największa gwiazda komedii!


Dom Piotrusia z Kogel Mogel (fot. YouTube)

Dom Piotrusia z Kogel Mogel (fot. YouTube)

W jakich warunkach mieszka Piotruś z Kogel Mogel? (fot. YouTube)

W jakich warunkach mieszka Piotruś z Kogel Mogel? (fot. YouTube)

Katarzyna Skrzynecka zagra żonę Piotrusia w Kogel Mogel 3

Katarzyna Skrzynecka zagra żonę Piotrusia w Kogel Mogel 3

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×