A to niespodzianka! Kinga Rusin wróciła na polskie salony! Gwiazda przyleciała z drugiego końca świata. W tle ogromne pieniądze

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin po bardzo długiej nieobecności zdecydowała się wrócić do Polski. Gwiazda miała w tym bardzo ważny cel. Pokazała zdjęcie ze spotkania, a także zdradziła, jak zamierza spędzić święta. 

Kinga Rusin to jedna z najbardziej znanych i cenionych dziennikarek w kraju. Karierę w zawodzie zaczynała na antenie TVP. Z czasem przeniosła się do TVN. Tutaj od samego początku razem z innymi prowadzącymi tworzyła program Dzień Dobry TVN. W śniadaniówce pojawiała się nieprzerwanie przez 15 lat, a w międzyczasie pojawiała się także w wielu rozrywkowych formatach. Po latach gwiazda zdecydowała się zrezygnować z pracy. Z widzami pożegnała się, publikując post w social mediach. Od tamtej pory nie pojawia się przed kamerami.

Dziennikarka całą swoją uwagę skupiła na rozwoju firmy kosmetycznej, którą prowadzi od ponad dekady. Dzięki temu, że może pracować zdalnie, to razem z ukochanym postanowiła spakować walizki i wyruszyli w długą podróż. Od ponad roku z niewielkimi przerwami przebywa poza granicami kraju. Mieszkała między innymi na Malediwach, czy w Kostaryce. Zwiedziła także Afrykę i kawałek Europy.

Kinga Rusin wróciła do Polski po ponad roku nieobecności. Miała ważny powód

Kinga pomimo tego, że nie mieszkała w Polsce, to cały czas była na bieżąco z tym, co dzieje się kraju. Fani śledzili jej profil na Instagramie, gdzie nie tylko dodawała piękne zdjęcia z podróży, ale też na gorąco komentowała aktualne sprawy społeczne w kraju. Teraz po długiej nieobecności w związku z sytuacją w Ukrainie postanowiła wrócić do ojczyzny.

Spotkała się między innymi z Ambasadorem Ukrainy w Polsce Andrijem Deszczycią. Przekazała także, że na pomoc ukraińskim mamom i ich dzieciom, które trafiły do Polski, udało się zebrać aż 2 miliony złotych.

Rozmowa z ambasadorem Ukrainy w Polsce, Andrijem Deszczycią była pełna emocji, ale też optymizmu i nadziei. W czasie tego wieczoru, zorganizowanego przez „Naszą Fundację”, udało nam się też zebrać (w czasie aukcji charytatywnej) blisko 2 miliony złotych!

Pieniądze zostaną przeznaczone na ukraińskie mamy i ich dzieci, które przyjechały do nas ratując życie – często bez niczego, zdruzgotane, wykończone podróżą, przerażone przyszłością w obcym kraju.

Kinga wspomniała także o tym, jak tego wieczoru Ambasador pięknie dziękował wszystkim Polakom za okazane wsparcie. Zdradziła też kolejny powód przyjazdu do ojczyzny. Dziennikarka chce spędzić tradycyjnie Święta Wielkanocne.

Wróciliśmy na Święta, żeby ten czas tradycyjnie spędzić z rodziną i przyjaciółmi. Kiedyś przed Wielkanocą spotykaliśmy się na beztroskie „zajączki”, dziś robimy to, żeby łączyć siły w dobrej sprawie. Czasy są smutne i straszne, ale zło nas nie pokona. Razem damy radę – napisała.

Zaangażowanie się w zbiórkę to piękny gest ze strony Kingi. Miejmy nadzieję, że uda jej się spędzić święta, tak jak sobie to zaplanowała.


Kinga Rusin z ambasadorem Ukrainy w Polsce

Kinga Rusin z ambasadorem Ukrainy w Polsce

Kinga Rusin apeluje z Kostaryki

Kinga Rusin apeluje z Kostaryki

Kinga Rusin - sylwester 2021

Kinga Rusin - sylwester 2021

Komentarze

 • Gośćtomy pisze:

  Ale my tu w Polsce jej nie chcemy niech wraca tam gdzie była,czerwony pomiot!!!!!

 • Gość pisze:

  Super się Rusin zachowała, i to nie 1 i nie ostatni raz!

 • Gość pisze:

  Zakłamana, ohydna stara babcia. Gdyby jeszcze młoda była, ale stara zakłamana baba.

  • Gość pisze:

   czyli mogła-by być zakłamaną tylko żeby była młoda??????co za logika!

  • Gość Wanda pisze:

   Ty też palancie kub palant ko będziecie starzy! A jakie macie mamusie, też nazywacie Je starymi głąby, źle wychowane

  • Gość pisze:

   Boże, jaka zazdrość z ciebie kipi!!! Chciałabyś tak wyglądać w tym wieku, co??? Bo na bank jesteś ” babą”

  • Gość pisze:

   Fundacja ciężko pracuje , ale zdj sobie zrobiła Kinia

 • Wincenty pisze:

  Wróciła ? Juz wydobrzała po wszystkich operacjach plastycznych ? I co rozdawała pieniądze przez innych jako pomoc do biedków ……..ONI musieli na to cieżko zarobic , a ona się tym chwali ???

 • Gość pisze:

  brawo!! to się nazywa realna pomoc!!! dziekuję w imieniu potrzebujących!

 • Polak pisze:

  A kiedy pomoże np. biednym lub chorym Polakom?

  • Gość pisze:

   większość Polaków jest leniwa ,a nie biedna.

  • Gość Wanda pisze:

   Z Ciebie h… nie Polak jeśli upominasz się o pomo dla Polaków, kiedy kobiety z dziećmi uciekały przed wojną! Czy Ty baranie masz mózg?

 • Gość pisze:

  Kinia jak zwykle robi PR na cudzej pracy.
  To Nasza Fundacja odwala robotę, i nawet jak się Kinia dorzuciła do zbiórki, to na pewno nie ona jest od promowania się na niej.bo po pierwsze takich osób jest dużo, a przede wszystkim są to firmy, które budują dla Naszej Fundacji domy dla ukraińskich dzieci, i jakoś nie było widać, żeby wykonawcy die chwalili, że robią to za free.
  Ale Kinia chętnie weźmie na klatę to, co im się należy.

 • Teresa pisze:

  brawo Pani Kingo!!!!!!! Gdzieeż są te nasze pseudo-gwiazdy aktywne na insta?????? No gdzie????? No cóż to są miernoty ,które dalej myślą tylko o sobie. Może jedna z pań instagramowych napisze książkę o Ukrainie tak jak napisała książkę o pandemii i będzie „bardzo podekscytowana”

  • Gość pisze:

   Gdzie są? Niektóre z nich zapieprzają w punktach pomocowych w kraju i przy granicy, ale trzeba je opieprzyć, że relacji na insta z tego pomagania nie robią.

  • Polka pisze:

   Brawo Pani Kingo jestem wzruszona Pani postawą z całego serca życzę Spokojnych świąt.

  • Gość pisze:

   @polka
   Jaka postawą, że się chwali cudza praca. To Nasza Fundacja zebrała fundusze i jak ktoś powinien się ściskać z ambasadorem Ukrainy, to na pewno nie Kinia, tylko przedstawiciele Naszej Fundacji, ale oni nie mają czasu na świecenie w mefiach, bo zapieprzają.

  • Gość pisze:

   do „gość z godz.12:44” te gwiazdy które jak piszesz zapieprzają w punktach pomocowych,nigdy na insta nie publikują głupot i dla nich szacunek.Te o których ja piszę ,gdyby pomagały,dawno na insta by sie chwaliły,dlatego wiem ,że nie pomagają, tylko dalej zarabiają na reklamach i piszą swoje wypociny.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×