Kinga Rusin nago! Rozbierana sesja 48-letniej gwiazdy robi ogromne wrażenie! Co za ciało!

Kinga Rusin naga sesja

Kinga Rusin słynie z dobrze dobranych kreacji oraz powściągliwości w chwaleniu się swoim ciałem. Tym razem zrobiła wyjątek. Wszystko w słusznej sprawie i musimy przyznać, że wygląda jak nastolatka!

Kinga Rusin od dawna troszczy się o naszą planetę. Gwiazda stara się żyć w zgodzie z naturą i wspierać wszelkie akcje mające na celu ochronę ziemi lub przynajmniej najbliższego otoczenia. Dziennikarka jakiś czas temu wrzuciła na swój Instagram fotkę na tle lodowców. W ten sposób chciał zwrócić uwagę na kurczące się zasoby wody pitnej. Jej zdaniem jest wszystkiemu winna jest energetyka węglowa:

To jest ten moment, bo za chwilę może być za późno! Walczmy o naszą wodę pitną! 70 proc. wody w Polsce jest zużywane przez energetykę węglową (raport Greenpeace)! W Polsce mamy najmniejsze zasoby wody pitnej w Europie, a przez energetykę węglową zużywamy jej najwięcej na świecie! – stwierdziła w rozmowie z Wprost.pl.

Kinga Rusin doskonale wie, jak wykorzystać swoją popularność i skupić na sobie uwagę widzów. W końcu już od wielu lat możemy ją podziwiać na ekranach telewizorów nie tylko jako prowadzącą Dzień Dobry TVN, ale i dziennikarkę, która porusza ważne tematy społeczne. Dwa lata temu w rozmowie z naszą reporterką otwarcie przyznała, że z chęcią rozebrałaby się dla Playboya, gdyby naga sesja pomogła w nagłośnieniu ważnej sprawy:

Im jestem starsza tym mniej się swojego ciała wstydzę, więc w słusznej sprawie może tak, ale musiałaby być słuszna.

Kinga Rusin nago na Instagramie

48-letnia prezenterka nie jest gołosłowna. Ulubienica widzów postanowiła zwrócić na siebie uwagę w bardzo szczególny sposób. Od zawsze przyciągała uwagę męskiej części publiczności za sprawą swej wysportowanej sylwetki. Teraz postanowiła wykorzystać to ponownie publikując swoje zdjęcie bez ubrań, a jedynie trzymając w rękach piękne kwiaty:

Rozebrałam się w słusznej sprawie, na łamach Vivy! (ukaże się w przyszłym tygodniu). Chcesz pierwszy zobaczyć więcej? – napisała z dumą dziennikarka

Tym apelem Kinga Rusin chce zwrócić uwagę wszystkich i zadbać o ich wiedzę dotycząca ekologii. Pod jej najnowszym postem od razu pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy oraz zwolenników, którym cała akcja przypadła do gustu:

  • Gratulacje Kingo wyglądasz zjawiskowo . Brawo za inicjatywę. A jeśli ktoś spróbuje przytoczyć argumenty typu: wiek , rozbieranie się to najprościej na świecie jest to dlatego że sam na tym punkcie ma kompleksy. Wiek to tylko liczbą , rodzimy się nago i w pięknym ciele nic złego ????
  • Jest Pani piękna. Naturalność i klasa
  • Pani Kingo, jest Pani NIE-SA-MO-WI-TA

Internauci obiecali też promować nowy profil dziennikarki wśród swoich znajomych. Prezenterka wspólnie ze swoim partnerem, Markiem Kujawą, założyła nowe konto na Instagramie. Jemu także troska o ekosystem spędza sen z powiek.

To piękna inicjatywa ze strony Kingi Rusin. Mamy nadzieję, że tego typu akcje uzmysłowią Polakom, jak lepiej dbać o nasze środowisko! Brawo!

Zobacz: Kinga Rusin i Marek Kujawa opublikowali wspólne oświadczenie! „Uprzejmie prosimy o uszanowanie naszej prośby”

Zobacz: Anna mucha pokazała wielki biust! Ledwo zmieścił się w kadrze.

Zobacz: Gwiazdy przed studiem Dzień dobry TVN! Ależ oni wyglądają!


Kinga Rusin z Markiem Kujawą na balu

Kinga Rusin z Markiem Kujawą na balu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×