Śliczna gwiazda polityki jest w ciąży. „Zakładamy swoją dynastię”

Kinga Gajewska z mężem

Kinga Gajewska z mężem

Kinga Gajewska jest w ciąży. Posłanka PO już wkrótce wraz z mężem, Arkadiuszem Myrchą, powita na świecie trzecie dziecko. W którym miesiącu ciąży jest? Czy zdradziła płeć maleństwa?

Baby boom w show-biznesie trwa. Już wkrótce do grona mam dołączą Agnieszka WłodarczykIda NowakowskaAleksandra Domańska Zofia Zborowska. Dobre wieści docierają do nas również ze świata polityki – właśnie jedna z posłanek PO potwierdziła, że jest w ciąży.

Kinga Gajewska Arkadiusz Myrcha wzięli ślub w 2018 roku. Od tamtej pory są nierozłączni. Rok po tym, gdy powiedzieli sobie sakramentalne tak, na świat przyszło ich pierwsze dziecko – syn Juliusz, a w 2020 roku córka Lilianna. Teraz dumni rodzice oczekują narodzin kolejnego maleństwa.

Kinga Gajewska jest w ciąży

30-letnia posłanka poznała męża w Sejmie. Oboje byli wówczas najmłodszymi posłami Platformy Obywatelskiej i w krótkim czasie zrodziło się między nimi płomienne uczucie. Zrezygnowali z hucznego wesela na rzecz kameralnej imprezy dla najbliższych, tak aby uniknąć niepotrzebnego rozgłosu.

Para doczekała się dwojga dzieci – dwuletniego Juliusza i rocznej Lilianny. Wkrótce do szczęśliwej gromadki dołączy jeszcze jedno maleństwo. Jak udało się ustalić Super Expressowi, 31-latka jest w piątym miesiącu ciąży. Małżeństwo latem powita na świecie kolejnego synka. Kinga nie kryje swojej radości z tego, że już wkrótce ich rodzina się powiększy:

Zakładamy swoją dynastię. Mąż, który jest fanem koszykówki, gdy dowiedział się o ciąży, zapytał, czy wiem, czym jest dynastia w NBA. Otóż gdy rok po roku drużyna zdobędzie mistrzostwo wówczas nazywa się dynastią. Teraz my zakładamy swoją – powiedziała Super Expressowi.

Oboje przez cały czas są czynni zawodowo i ani na chwilę nie zwalniają tempa. Ciąża nie stanowi dla Kingi wymówki do tego, by zrezygnować ze swojej pracy. A miałaby ku temu powody zwłaszcza teraz, gdy przez pandemię koronawirusa rząd podjął decyzję o zamknięciu żłobków.

Posłanka mimo tego, że jest już w piątym miesiącu ciąży, nadal wywiązuje się ze swoich obowiązków zawodowych. Kinga nie widzi problemu w tym, aby zabrać pociechy ze sobą do pracy.

Gratulujemy!

Kim jest Kinga Gajewska?

Kinga Gajewska urodziła się 22 lipca 1990 roku w Warszawie. W 2014 roku ukończyła politologię na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Trzy lata później obroniła doktorat na tym samym wydziale. W 2018 roku obroniła tytuł zawodowy magistra w zakresie prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Gajewska swoją przygodę z polityką rozpoczęła w 2008 roku, gdy została powołana w skład władz regionalnych i powiatowych PO. Objęła w niej funkcję przewodniczącej Stowarzyszenia Młodzi Demokraci w Warszawie, a później w województwie mazowieckim.

W przeszłości uprawiała wyczynowo motocross. W 2013 roku zajęła trzecie miejsce w mistrzostwach Polski, a rok później została powołana do kadry narodowej. Została również powołana w skład Komisji ds. Kobiet Polskiego Związku Motorowego. Posłanka była również współorganizatorem pierwszego Pucharu Polski Kobiet MX 2011 oraz Mistrzostw Polski Kobiet w Motocrossie w 2013 roku.

Gajewska przez 12 lat występowała w zespole BRAWKO – formacji tanecznej tańców latynoamerykańskich. W latach 1999-2003 kilkukrotnie zdobyła drugie wicemistrzostwo Polski w kategorii Latin.


Posłanka PO, Kinga Gajewska jest w trzeciej ciąży

Posłanka PO, Kinga Gajewska jest w trzeciej ciąży

Posłanka PO, Kinga Gajewska jest w trzeciej ciąży

Posłanka PO, Kinga Gajewska jest w trzeciej ciąży

Posłanka PO, Kinga Gajewska jest w trzeciej ciąży

Posłanka PO, Kinga Gajewska jest w trzeciej ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×