Gwiazda TVN-u po 10 latach na dobre pożegnała się z widzami. Od jutra zaczyna nowe życie

Katarzyna Werner odchodzi z TVN24

Katarzyna Werner po 10 latach odeszła z TVN24. Dziennikarka zakończyła pracę w mediach i rozpoczęła nowy etap w swoim życiu prywatnym i zawodowym. We wrześniu wyprowadzi się z Polski i rozkręci biznes na drugim końcu świata. Znamy szczegóły.

Koniec sierpnia to nie tylko koniec wakacji, to także dobra okazja do wprowadzania wszelkich zmian. Jedną z gwiazd, która postanowiła postawić wszystko na jedną kartę i z końcem miesiąca zakończyła swoją pracę w TVN24 jest Katarzyna Werner.

Dziennikarka informacyjna jeszcze w lipcu poinformowała media, że dokładnie miesiąc później poprowadzi ostatnie wydanie programu Wstajesz i wiesz, który jest jedną z czołowych produkcji stacji. Katarzyna Warner odeszła z TVN24, bo znalazła inny pomysł na życie.

Katarzyna Werner w TVN25 BiS (2014 rok)

Katarzyna Werner w TVN25 BiS (2014 rok)

Dlaczego Katarzyna Werner odeszła z TVN24?

Gwiazda nie ukrywa, że praca przed kamerą nie daje jej pełnej satysfakcji, dlatego postanowiła spakować walizki i wraz z mężem wyprowadzić się na Zanzibar – położoną w centralnej Afryce wyspę na Oceanie Indyjskim. Nie oznacza to, że będzie się tam lenić. O swoich planach na przyszłość już jakiś czas temu opowiedziała w programie Dzień Dobry TVN:

Chcielibyśmy, jak to na Zanzibarze, który jest pięknym miejscem turystycznym, założyć fajny, mały, przytulny hotel, w którym będziemy opiekować się naszymi gośćmi. Będziemy ich zabawiać, będziemy o nich dbać.

Katarzyna w swoim ostatnim wpisie na Facebooku podziękowała wszystkim, z którymi miała okazję współpracować na planie popularnych serwisów informacyjnych:

Krótko i zwięźle, bo emocje okrutne! Ostatni dzień, ostatni dyzur i ostatni serwis.
Dziękuję najlepszej ekipie ever – #TVN24 W moim serduchu na zawsze… – napisała dziennikarka.

Zobacz: Anna Kalczyńska w ostrych słowach o zwolnieniu Katarzyny Bosackiej z TVN-u. Panie chyba nie były przyjaciółkami [WIDEO]

Krótko i zwięźle, bo emocje okrutne!!! Ostatni dzień, ostatni dyzur i ostatni serwis 🙂 Dziękuję najlepszej ekipie ever – #TVN24 ❣❣❣ W moim serduchu na zawsze…

Opublikowany przez Kasia Werner Sobota, 31 sierpnia 2019

Kariera Katarzyny Werner

Katarzyna Werner swoją przygodę z dziennikarstwem rozpoczęła 20 lat temu. Zadebiutowała na antenie TVP Poznań i przez pięć lat była jedną z prowadzących Wiadomości w TVP1. 10 lat temu przeszła do TVN24. Najpierw była prezenterką Polska i Świat, a potem gwiazdą kanału TVN24 BiS. Po raz ostatni mogliśmy obejrzeć ją w programie Wstajesz i wiesz. To właśnie tutaj pożegnała się z widzami, którym podziękowała za wiele wspólnych lat.

Zobacz: Monika Olejnik uczciła drugą rocznicę śmierci Grzegorza Miecugowa. Byli przyjaciółmi. Jej wpis chwyta za serce


Katarzyna Werner trafiła do szpitala

Katarzyna Werner trafiła do szpitala

Katarzyna Werner trafiła do szpitala

Katarzyna Werner trafiła do szpitala

Katarzyna Werner trafiła do szpitala

Katarzyna Werner trafiła do szpitala

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×