Szukaj

Kolejna gwiazda TVN znika z telewizji! Ulubienica widzów wyprowadza się do Afryki!

Ramówka TVN

Ramówka TVN

Katarzyna Werner zawiesza karierę dziennikarki TVN24 i wraz z mężem wyprowadza się do Afryki. Właśnie tam otworzą własny biznes. Zobacz, czym planują się zająć. 

Katarzyna Werner, to jedna z bardziej rozpoznawalnych dziennikarek TVN24. Od wielu lat pojawia się na antenie, zdobywając w tym czasie sympatię widzów w całej Polsce. Okazuje się, że wkrótce czeka na nich nieprzyjemna niespodzianka.

Werner zawiesza swoją pracę w TVN 24 i wraz z mężem, muzykiem Pawłem Winiszewskim, wyjeżdżają do Afryki. W Zanzibarze planują bowiem otworzyć hotel. Dziennikarka złożyła już wniosek o wielomiesięczny urlop, który pomoże jej rozwinąć ten biznes.

Dlaczego się na to zdecydowała? Jak przyznała w rozmowie z dziennikarzami Press.pl na ten temat, z mężem dyskutują już od kilku lat. Teraz nadszedł czas na realizację planów i spełnianie marzeń:

W tym roku obchodzę dwudziestolecie swojej pracy zawodowej. Ten pomysł pojawił się już trzy lata temu. Uznaliśmy, że skoro oboje jesteśmy w okresie połowy swojego życia, to najlepszy moment na realizację takich marzeń – dodaje Werner.

Ostatni raz przed urlopem, dziennikarka pojawi się 1 września w paśmie porannym TVN 24.

Katarzyna Werner – kim jest? 

Katarzyna Werner przez pięć lat związana była z Telewizją Polską. Właśnie tam prowadziła Wiadomości TVP 1. Przeszła do TVN, gdzie pracuje od ponad 10 lat. Widzowie kojarzyć ją mogą z pasma Wstajesz i wiesz, a także Polska i świat, gdzie była prezenterką. Prowadzi także bloga Mama na Zanzibarze, gdzie opowiada o przygotowaniach do wyprawy, a także przybliża to miejsce Polakom.

Zobacz: Monika Olejnik wreszcie założyła oficjalny profil na Instagramie! Gwiazda TVN24 na start dała same petardy!

Zobacz: Ulubieniec widzów TVN24 pożegnał się ze stacją. O swoim odejściu napisał w dwóch zdaniach

Zobacz: Najlepsze nogi polskiego show-biznesu? Edyta Górniak w TVN24 zadała hollywoodzkiego szyku. Wyglądała bardzo sexy


Kasia Werner zawiesza karierę w TVN24

Kasia Werner zawiesza karierę w TVN24

Katarzyna Werner zawiesza karierę w TVN24

Katarzyna Werner zawiesza karierę w TVN24

Katarzyna Werner otwiera hotel na Zanzibarze

Katarzyna Werner otwiera hotel na Zanzibarze

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×