Dawno niewidziana Kasia Niezgoda z torebką za 17 tys. zł imprezuje z partnerem. Czarna mini podkreśliła jej kształty

Kasia Niezgoda z partnerem

Kasia Niezgoda z partnerem

Katarzyna Niezgoda pochwaliła się zdjęciami z imprezy z partnerem. Ubrana w małą czarną i z torebką za 17 tys. wyglądała spektakularnie.

Katarzyna Niezgoda zaistniała w mediach głównie za sprawą związku z jednym z najbardziej znanych prezenterów w Polsce, Tomaszem Kammelem. Mimo że para od lat już nie jest razem, to Kasia nadal wzbudza zainteresowanie.

Jakiś czas temu Kasia przeszła metamorfozę,  o której opowiedziała w rozmowie z magazynem Viva!. 

Zakodowałam sobie w głowie, że jestem gruba i cały czas o tym pamiętałam. Nawet jak bardzo schudłam już po studiach i byłam naprawdę szczupła, to ciągle odbierałam siebie jako grubą. To wpływało na moją psychikę i na świadomość mojego wyglądu. A jeżeli o czym zapomnieć się nie da, to doskwiera.

Powodem nadmiaru kilogramów był niezdrowy tryb życia. To negatywnie odbiło się na jej sylwetce i samopoczuciu:

Ważyłam wtedy chyba około stu dwudziestu kilogramów i wreszcie moja przyjaciółka zdobyła się na odwagę, mówiąc mi dosadnie, że powinnam coś ze sobą zrobić. A ja byłam zajęta wówczas całym światem i pracą.

Niezgoda przeszła na dietę i zmieniła nawyki na zdecydowanie zdrowsze. Zrzuciła ponad 30 kilogramów. Całkowicie zmieniła podejście do żywienia i cieszy się efektami zmian:

Gdy czuję, że jestem na krawędzi, wymyślam sobie różne zajęcia, sprzątam, prasuję, idę ćwiczyć. Byle tylko nie myśleć o jedzeniu. Bo im mniej ważę, tym więcej mam energii, a to jest bezcenne.

Znalazła też szczęście w miłości. Związała się z Pawłem Markiewiczem. Od czasu do czasu dzieli się wspólnymi zdjęciami w social mediach. Właśnie pochwaliła się kolejnym. Czy utrzymała smukłą sylwetkę?

Katarzyna Niezgoda imprezuje z partnerem

Jakiś czas temu Paweł Markiewicz pokazał zdjęcia ukochanej z Meksyku. Wówczas internautów mocno zastanowił fakt, że zakochani odwiedzili mnóstwo luksusowych butików, w tym był słynny Tiffany, gdzie największe gwiazdy kupują biżuterię. Pojawiły się wówczas plotki, że być może tam mężczyzna znalazł pierścionek dla Kasi… Oficjalne potwierdzenie się nie pojawiło, ale w niedzielę Niezgoda pokazała, jak razem imprezują.

Katarzyna postawiła na czarną mini z długim rękawem. Do stylizacji dobrała czarną torebkę Saddle Bag od Diora za około 17 tysięcy złotych i długie kolczyki. Od jakiegoś czasu także nosi rozpuszczone, proste blond włosy. Paweł wybrał klasyczną elegancję. Oboje wyglądali świetnie. Widać, że są ze sobą szczęśliwi. Zajrzyjcie do galerii.


Kasia Niezgoda imprezuje z partnerem

Kasia Niezgoda imprezuje z partnerem

Kasia Niezgoda i Paweł Markiewicz

Kasia Niezgoda i Paweł Markiewicz

Kasia Niezgoda i Paweł Markiewicz

Kasia Niezgoda i Paweł Markiewicz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×