To jednak nie Maciej Kurzajewski pocieszał Kasię Cichopek po Hakielu. Tabloid wskazał inne znane nazwisko. Zaskoczeni?

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Tabloid przekazał nowe wieści ws. Kasi Cichopek. To nie Maciej Kurzajewski wspierał ją po rozstaniu z Marcinem Hakielem. Kto jej pomógł?

Kasia Cichopek Marcin Hakiel byli jedną z najgorętszych par show-biznesu. Poznali się na planie Tańca z Gwiazdami.Znajomość szybko przestała być czysto zawodowa. Małżeństwo doczekało się dwojga dzieci: Adama Heleny. W marcu internet obiegła smutna informacja. Para poinformowała we wspólnym oświadczeniu, że zakończyła związek:

Podjęliśmy razem decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie, prosimy o uszanowanie naszej prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować.

Sytuacja po rozstaniu nie była przyjemna ani dla Cichopek, ani dla Hakiela. Media donosiły, że wsparcie tej pierwszej okazał Maciej Kurzajewski. Plotki na ten temat były tak intensywne, że szybko zaczęły żyć własnym życiem. Z czasem zaczęto spekulować o romansie gwiazdorów Pytania na śniadaniechoć nie było żadnych powodów do takich sugestii.

Pismo Rewia przekazało właśnie nowe wieści w tej sprawie. Wynika z nich, że to wcale nie Maciej był wsparciem dla Kasi. To inna osoba pośpieszyła jej z pomocą.

Kto wspierał Kasię Cichopek po rozstaniu z Marcinem Hakielem?

Dziennikarze ustalili, że chodzi o Małgorzatę Tomaszewską, która – podobnie jak Cichopek – pracuje w PnŚ. Córka Jana Tomaszewskiego zadzwoniła do niej od razu, gdy dowiedziała się o tym, że Marcin poszedł do programu Oli Kwaśniewskiej.

Małgosia zadzwoniła wtedy do Kasi i pocieszała ją. Bardzo jej współczuła, bo było to nieeleganckie ze strony Marcina. Złamał umowę, że nie będą publicznie komentować swojego rozstania. Na dodatek zasugerował, że Kasia go zdradziła – przekazał gazecie jeden z członków obsady „PnŚ”. I dodał: – Pomoc przyszła w samą porę. Kto wie, w jakim stanie byłaby Kasia, gdyby nie miała u swojego boku Małgorzaty.

Gosia służyła też koleżance wsparciem podczas festiwalu w Opolu. To ponoć właśnie dzięki niej świetnie poradziła sobie ona przed dużą publicznością.

Spodziewaliście się tego?

Małgorzata Tomaszewska ostro o Marcinie Hakielu

Przyjaciółka Kasi w ubiegłym miesiącu udzieliła wywiadu Jastrząb Post. Zasugerowała wówczas, że zachowanie Hakiela nie wpisuje się w definicję słowa „dżentelmen”:

Mężczyźni o pieniądzach nie rozmawiają. Dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają. Nie rozumiem tego zachowania, ponieważ od pieniędzy, od zemsty, od kłótni, od jakichkolwiek waśni pomiędzy rodzicami ważniejsze i najważniejsze powinny być dzieci. Tutaj, mam wrażenie, że tylko dzieci mogą ucierpieć.

Pełna rozmowa poniżej.


Aldona Wleklak, Kasia Cichopek, Marcin Hakiel

Aldona Wleklak, Kasia Cichopek, Marcin Hakiel

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Opolu. 2022

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Opolu. 2022

Małgorzata Tomaszewska - Opole 2022, dzień pierwszy festiwalu

Małgorzata Tomaszewska - Opole 2022, dzień pierwszy festiwalu

Komentarze

 • Goś pisze:

  Solidarności jajników zawsze to mężczyzną jest winny

  • Gość Ela pisze:

   Do Goś – właśnie nie ma solidarności jajników, w przeciwieństwie do mężczyzn, którzy rękę dadzą sobie odrąbać za drugiego faceta. A kobieta zawsze wyleje wiadro pomyj na drugą kobietę i wyzwie od najgorszych. Dziwne, prawda? …. i w czym rzecz się ma? …. ano, szukamy przyjaciół wśród mężczyzn, nieprawdaż? I znowu kobieta napisze, że to pewnie kochanek, a jakże.

  • Gość franka pisze:

   Hakiel Be nie facet

  • Gość franka pisze:

   Hakiel be

  • Gość pisze:

   Jak długo jeszcze będziecie o tej qwie deliberować

  • Gość pisze:

   no i jak tu teraz zasnac!!!

  • Gość pisze:

   To one są kochające inaczej?

 • GośćAnkA pisze:

  A co to obchodzi jakąś tam Małgośkę, to jest ich sprawa i każdego z nich z osobna, jakby to była wina Hakiela to wiedziałyby o tym wszystkie tabloidy kto z kim czemu i dlaczego…nikt by Marcina nie oszczedził i nie zostawiliby na nim suchej nitki, a dlaczego on mial nie powiedziec jaka jest prawda jak wszyscy juz jemu przypisywali winę za rozstanie.

  • Gość szczsry pisze:

   Pan Tomaszewski po znajomości załatwił córce pracę w Tvp

 • Gość pisze:

  Marcin nie dotrzymal umowy ze nie beda wypowiadac sie o rozstaniu ?? Moze i tak, ale Kasia nie dotrzymala przysiegi zlozonej przed oltarzem…obiecuje ci milosc, wiernosc, oraz to ze nie opuszcze cie az do smierci.

  • Gość Ewe pisze:

   A skąd pewność jak było. … czy ona się chciała rozstać czy on. My tego nie wiemy i nie powinno nas to interesować. A napewno nie powinniśmy oceniać bo to z jakiego powodu się rozstali wiedza tylko oni.

  • Gość pisze:

   Prawda

 • Gość pisze:

  Jaka mądra Ola Boga nie popuściłas czasem Małgosiu bo o brudach się nie opowiada a Ty co robisz?

 • Gość pisze:

  Obie siebie warte..

 • Gość pisze:

  Jakim prawem Malgorzata ocenia zachowanie meza kolezanki??? niech zajmie sie swoim zyciem, i swoimi problemami!!! towarzystwo wspolnej adoracji!!!

 • Gość pisze:

  Spodziewałam się bo Gosia to fajna empatyczna babeczka

 • Gość pisze:

  Małgosia jest super a Cichopek musi się jeszcze wiele nauczyć m.in. by nie zarabiać na plotkach o niej tylko skupić się na dzieciach.

  • Gość pisze:

   ..nie samymi dziećmi człowiek żyje.. a zarabiać trzeba..jak kto potrafi

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×