Sipowicz dzięki młodszej partnerce przetrwał najgorsze chwile po śmierci Kory. Czy nadal są razem?

Kamil Sipowicz

Kamil Sipowicz

Kamil Sipowicz po śmierci Kory związał się z młodszą partnerką, Sylwią, która jak sam podkreślał, pomogła mu stanąć na nogi. Czy nadal są razem? Nowa wypowiedź mężczyzny wiele wyjaśnia.

Kamil Sipowicz stracił ukochaną żonę. Olga Sipowicz przez wiele lat zmagała się z nowotworem. W 2013 roku zdiagnozowano u niej genetycznego raka jajnika. Chociaż walczyła o powrót do zdrowia, choroba okazała się być silniejsza. Zmarła w 2018 roku, pozostawiając pogrążoną w żałobie rodzinę, przyjaciół, fanów.

Pogrzeb artystki odbył się na Cmentarzu Wojskowym w Warszawie. To właśnie tam znajduje się jej grób. Kamil Sipowicz dba, by miejsce to zawsze prezentowało się wspaniale.

Kamil Sipowicz: nowy związek. Czy nadal jest z Sylwią?

Sipowicz, po śmierci żony, ułożył sobie życie na nowo. Zaczął się spotykać z młodszą od siebie Sylwią. Zakochani stroną od świateł reflektorów, wspólnie nie pozują na ściankach, raczej unikają branżowych imprez. Kamil nie jest zbyt wylewny w komentowaniu tej relacji. Wiadomo jednak, że pozwoliła mu ona przetrwać najgorszy czas. Dowodem może być jego wpis na Facebooku, w którym jakiś czas temu podzielił się swoją radością:

Zakochałem się. Powtarzam: chciałem tym dzielić się tylko z najbliższymi, ale nie udało się. Mam piękną i mądrą partnerkę, która pojawiła się w momencie mojej najgorszej rozpaczy – napisał na Facebooku.

Kamil Sipowicz na temat związku wypowiedział się w rozmowie z Jastrząb Post. Podkreślał, że jest szczęśliwy. Dodał, że ukochana nie jest osobą medialną:

Ona jest osobą skromną. Nie chce być w świetle jupiterów, ani w mediach. Odnalazłem szczęście.

Mimo upływu czasu mąż Kory może liczyć na wsparcie partnerki. W programie Zacznijmy od Bielan na Facebooku dzielnicy ujawnił, że dobrze im się układa:

Mam partnerkę, z którą jest mi bardzo dobrze. Jakoś sobie daję radę. Przez pierwszy rok po śmierci Kory byłem właściwie w manii, drugi rok byłem w depresji, a teraz jakoś wychodzę na prostą, mam nadzieję.

Wspomnijmy, że jakiś czas temu także Sylwia skomentowała związek z Kamilem Sipowiczem. Pisaliśmy o tym tutaj.


Sylwia, partnerka Kamila Sipowicz (fot. Jastrząb Post)

Sylwia, partnerka Kamila Sipowicz (fot. Jastrząb Post)

Kamil Sipowicz i Vienio na premierze filmu Skandal. Ewenement Molesty

Kamil Sipowicz i Vienio na premierze filmu Skandal. Ewenement Molesty

Kamil Sipowicz na Kubie

Kamil Sipowicz na Kubie

Komentarze

 • Gość pisze:

  Nie liczy się tylko wygląd człowieka. Poza tym nie on jeden związał się z młodsza i co z tego jeśli są szczesliwi

 • Gość pisze:

  Te tłuste plamy na podkoszulce wyglądają okropnie !

 • ozzy pisze:

  jak sciagnie ten kapelusik to musi byc straszny smrod.stary dziad lepiej by sie pomodlil za swoje grzechy zamiast mlodszej kobiety.ciekawe co za kobieta leci na takiego starucha.chyba raczej na kase po oldze.jakbym byl markiem do bym mu kiedys dawno temu miche porzadnie wyklupal.

 • GośćNnn pisze:

  Dziwiłam się Korze że postanowiła zalegalizować związek przed śmiercią tym samym oddała sporo majątku obcej kobiecie oczywiście młodszej

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×