Szukaj

Partnerka Kamila Sipowicza udzieliła pierwszego wywiadu. Jak skomentowała ich związek?

Kamil Sipowicz

Kamil Sipowicz

Kamil Sipowicz i jego nowa partnerka, wzbudzają spore zainteresowanie kolorowej prasy. Co na ten temat sądzi Sylwia? Czy spodziewała się takiego szumu wokół siebie?

Kamil Sipowicz przez ponad 40 lat był mężem Olgi Sipowicz. Gdy media obiegła informacja o tym, że znana i lubiana artystka nie żyje, jej ukochany zaczął udzielać wywiadów, w czasie których opowiadał o swojej stracie, w ten sposób dbając, by pamięć o piosenkarce nie zaginęła.

Mężczyzna przez ponad rok był sam. Kilka miesięcy temu na jego drodze stanęła Sylwia, w której mąż Kory zakochał się ze wzajemnością. Początkowo partnerzy ukrywali swoją relację, gdy informacja przedostała się do mediów, Kamil postanowił ją potwierdzić. W swoich mediach społecznościowych wydał oświadczenie, w którym podkreślał, że jest szczęśliwy:

Zakochałem się. Powtarzam: chciałem tym dzielić się tylko z najbliższymi ale nie udało się. Mam piękną i mądrą partnerkę, która pojawiła się w momencie mojej najgorszej rozpaczy – napisał na Facebooku.

Sylwia, partnerka Kamila Sipowicza, o medialnym szumie

Od tego momentu Sipowicz i jego nowa partnerka stali się obiektem zainteresowania kolorowej prasy. Donosiła nie tylko o wakacjach, na które wybrali się zakochani, ale także informowała, że Sylwia i Kamil planują razem zamieszkać w domu, w którym wciąż mają znajdować się pamiątki po Korze.

Kora i Kamil Sipowicz

Kora i Kamil Sipowicz

Chociaż Kamil nie ukrywa partnerki, ona woli pozostać anonimowa. Zamiast brylować na ściankach, woli skupiać się na swoim związku. Jest zaskoczona zainteresowaniem, jakie wzbudza ich relacja:

Jestem tylko partnerką wdowca po znanej artystce. Nie rozumiem tego zainteresowania naszym związkiem – dziwiła się w rozmowie z dziennikarzami Twojego imperium.

Ciekawe, czy były mąż Kory będzie zaskoczony jej słowami.

Zobacz także: Kamil Sipowicz z partnerką na plaży. Sylwia jest nie tylko sporo młodsza, ale także świetnie wygląda w bikini


Kamil Sipowicz na Kubie

Kamil Sipowicz na Kubie

scena z: Kamil Sipowicz, Ramonka, Kora Jackowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Kamil Sipowicz, Ramonka, Kora Jackowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Kora i Kamil Sipowicz

Kora i Kamil Sipowicz

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×