Kamil Sipowicz z ukochaną pokazali się publicznie. Coraz poważniej myślą o wspólnej przyszłości

Kamil Sipowicz zamieszkał z nową partnerką

Kamil Sipowicz zamieszkał z nową partnerką

Kamil Sipowicz jest w związku. Były mąż Kory i jego młodsza partnerka zamieszkali razem - donosi Życie na gorąco. Gdzie zlokalizowane jest ich mieszkanie? 

Kamil Sipowicz i Kora byli ze sobą przez ponad 40 lat. Łączyło ich bardzo silne uczucie, które nawet po śmierci artystki nie wygasło. Dowodem może być fakt, że mężczyzna co jakiś czas udziela wywiadów, w których opowiada o piosenkarce. Po śmierci ukochanej osobiści zadbał, by powstał mural z jej podobizną, a miejsce pochówku było takie, jakie wymarzyłaby sobie jego żona.

Przez ponad rok Kamil Sipowicz był sam. W zeszłym roku na jego drodze stanęła jednak Sylwia, w której zakochał się ze wzajemnością. Chociaż początkowo para ukrywała związek, jakiś czas temu postanowili potwierdzić, że się spotykają. Na Facebooku artysty pojawiło się oświadczenie, w którym podkreślił, że jego partnerka pojawiła się w trudnym dla niego okresie:

Pod koniec lata tego roku zdarzyło się w moim życiu coś, co chciałem zachować dla siebie, zapragnąłem prywatności. Zakochałem się. Powtarzam: chciałem tym dzielić się tylko z najbliższymi ale nie udało się. Mam piękną i mądrą partnerkę, która pojawiła się w momencie mojej najgorszej rozpaczy – napisał na Facebooku.

Kamil Sipowicz z Korą

Kamil Sipowicz: nowa partnerka, nowy dom

Pod koniec ubiegłego roku para wybrała się na wspólne wakacje, w czasie których paparazzi zrobili im zdjęcia. Dzięki licznym przedrukom fotografii mogliśmy dowiedzieć się, jak wygląda Sylwia. Jest nie tylko młodsza od Kamila, ale świetnie prezentuje się w bikini.

W codziennym życiu partnerzy dogadują się doskonale, o czym przekonani są znajomi mężczyzny. W rozmowie z Życiem na gorąco zdradzili, że Sylwia jest oczarowana artystyczną duszą ukochanego. Przejęła jego hipisowski styl ubierania się, zaczęła jeszcze bardziej interesować się sztuką i filozofią.

Jak donosi tygodnik, po powrocie do kraju para podjęła kolejną przełomową decyzję. Sipowicz zamieszkał z nową partnerką. Sylwia wprowadziła się do domu na warszawskich Bielanach, w którym do niedawna Kamil mieszkał z Korą:

Po powrocie, już razem, zamieszkali w domu na warszawskich Bielanach, wśród pamiątek po Korze – czytamy w tygodniku.

Sipowiczowi i jego partnerce zdarza się pojawiać na publicznych wydarzeniach. Tak jak niedawno, gdy wspólnie uczestniczyli na warsztatach w pracowni ceramicznej w Warszawie.

View this post on Instagram

Tematem wczorajszych zajęć był akt kobiecy. Odwiedzili nas też mili goście: Sylwia, Kamil Sipowicz i Przemek Matecki ???? The theme of yesterday's classes was a female act. Visited us very nice guests: Sylwia, Kamil Sipowicz i Przemek Matecki. ???? #grupanowolipie #poa_nowolipki #art #sztuka #pawelalthamer #kamilsipowicz #disabled #niepełnosprawni #aktkobiety #femaleact #rzeźba #sculpture #glina #clay #stwardnienierozsiane #multiplesclerosis #swierczynianka #ulapg #przemekmatecki #juliabistula #robertkwaśniewski

A post shared by Grupa Nowolipie (@grupanowolipie) on

Zobacz także: Mąż Kory ma nową partnerkę – Kamil Sipowicz komentuje doniesienia o aktualnej miłości. „Jest piękna i młoda”


Kamil Sipowicz z partnerką

Kamil Sipowicz z partnerką

Kamil Sipowicz z partnerką

Kamil Sipowicz z partnerką

Kamil Sipowicz znowu jest zakochany

Kamil Sipowicz znowu jest zakochany

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×