Kamil Sipowicz o nowym związku: „Odnalazłem szczęście”. Jaka jest Sylwia? [WIDEO]

Kamil Sipowicz z Sylwią

Kamil Sipowicz z Sylwią

Kamil Sipowicz jest w związku z Sylwią. O swojej nowej partnerce i ich relacji opowiedział co nieco w rozmowie z naszą reporterką. Piękne słowa artysty.

Od kilku dni nasz kraj zalewa fala protestów. Partia rządząca zadecydowała o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej, co spotkało się z ogromnym sprzeciwem nie tylko ze strony polskich kobiet, ale także ich partnerów. We wszystkich miastach Polki wychodzą na ulicę, by manifestować w obronie swoich praw. Licznie wspierają je także gwiazdy i partnerki znanych artystów. Jedną z takich osób jest wybranka Kamila Sipowicza.

Kamil Sipowicz o swojej partnerce

Kamil Sipowicz po śmierci swojej żony, Kory, postanowił ułożyć sobie życie od nowa. Związał się z młodszą od siebie Sylwią. Zakochani nie pokazują się razem na salonach i stronią od przebywania w świetle reflektorów. Artysta już we wcześniejszych wywiadach wspominał, że jego nowa partnerka pojawiła się przy nim w momencie, gdy był w największej rozpaczy.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradził, jaki Sylwia ma stosunek do tego, co obecnie dzieje się w Polsce.

Wspiera strajk kobiet. Oczywiście, jak najbardziej. Ja nie mam wśród moich znajomych kogoś, kto by nie wspierał tego strajku. Moi przyjaciele, równolatkowie też wspierają. I młodzi przyjaciele również. Moi synowie, moja rodzina. Wszyscy to wspieramy.

Sipowicz nie był za bardzo wylewny w rozmowie na temat swojej partnerki. Zapewnił, że w końcu odnalazł szczęście, a jego druga połówka jest bardzo skromną osobą.

Ona jest osobą skromną. Nie chce być w świetle jupiterów, ani w mediach. Odnalazłem szczęście.

Trzymamy kciuki za ich relację.


Sylwia, partnerka Kamila Sipowicz (fot. Jastrząb Post)

Sylwia, partnerka Kamila Sipowicz (fot. Jastrząb Post)

Kamil Sipowicz na Kubie

Kamil Sipowicz na Kubie

Kamil Sipowicz znowu jest zakochany

Kamil Sipowicz znowu jest zakochany

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×