Szukaj

Żona Jurka Owsiaka zdradziła zaskakujące kulisy rezygnacji męża z pracy w WOŚP! Wyjawiła jego następcę!

Jerzy Owsiak to prawdziwy szczęściarz. Zawsze może liczyć na wsparcie żony, nawet w tych najtrudniejszych chwilach. Taka kobieta to prawdziwy skarb. Kto zastąpi Owsiaka po odejściu z WOŚP? Żona komentuje.

Jerzy Owsiak Lidia Niedźwiedzka-Owsiak

Jerzy Owsiak przechodził w tym roku naprawdę ciężkie chwile. Wszystko przez dramatyczną sytuację, która miała miejsce podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, kiedy to na scenę wbiegł nożownik i zadał prezydentowi Gdańska śmiertelny cios. Wtedy Jerzy Owsiak chciał zrezygnować ze swojej funkcji i oddać stery zarządowi i żonie. Jak mawia stary cytat: za sukcesem mężczyzny stoi kobieta. Tak też było i tym razem. To właśnie Lidia Niedźwiedzka-Owsiak namówiła męża do powrotu, aby nie zaprzepaścił tylu lat naprawdę ciężkiej pracy z powodu tego feralnego incydentu, który wstrząsnął Polską.

Żona lidera WOŚP udzieliła ostatnio wywiadu, w którym szczerze wspomina tragiczne chwile, które wydarzył się na początku roku i opowiada o przeżyciach oraz emocjach, które towarzyszyły im w tamtym czasie. Zapytana o to, czy rezygnację męża z kierowania fundacją była dla niej zaskoczeniem, odparła:

Nie, chociaż Jurek mnie nie uprzedził, co powie podczas konferencji. Emocje były tak silne, że zdecydowałam, że dowiem się ze wszystkimi. Zapewnił, że fundacja będzie dalej pracować, ale Polacy odebrali sprawę jednoznacznie: nie będzie Jurka, nie będzie fundacji – wyznała na łamach portalu Wysokie Obcasy.

Dodała także, że w ich rodzinie od zawsze liczyło się wzajemne wsparcie w ciężkich chwilach i niewyobrażalnie wielki szacunek. Nie tylko działalność fundacji jest wzorem do naśladowania, ale także ich małżeństwo. Zastanawialiście się kiedyś, co by było, gdyby Jurek Owsiak nie zmieniłby zdania i postanowił odejść z fundacji? Kto wtedy by nią kierował?

Ja i zarząd. Ale liczyłabym na pomoc Jurka. Gdyby powiedział: „Prowadź fundację sama”, usłyszałby ode mnie: „Nie” – dodaje żona Owsiaka.

Takie małżeństwo to prawdziwy wzór do naśladowania. Nie dość, że kochają się na zabój to razem mogą przenosić góry! Dlaczego? Odpowiedź jest prosta:

Siła jest w nas. W tym, że robimy to wspólnie – wyznała szczerze w tym samym wywiadzie.

Cały wywiad znajdziecie w najnowszym numerze Wysokich Obcasów.

Zobacz: Płaczemy. Oto, co Jerzy Owsiak zostawił przy urnie z prochami Pawła Adamowicza

Zobacz: Jerzy Owsiak wraca na stanowisko prezesa Fundacji WOŚP! Poinformował o tym w oświadczeniu skierowanym do zmarłego Pawła Adamowicza! [WIDEO]

Zobacz: Z OSTATNIEJ CHWILI: Jerzy Owsiak REZYGNUJE z funkcji prezesa WOŚP! [WIDEO]


Jerzy Owsiak i Lidia Niedźwiedzka-Owsiak

Jerzy Owsiak i Lidia Niedźwiedzka-Owsiak

Jerzy Owsiak i Lidia Niedźwiedzka-Owsiak

Jerzy Owsiak i Lidia Niedźwiedzka-Owsiak

Lidia Niedźwiedzka-Owsiak

Lidia Niedźwiedzka-Owsiak

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×