Szukaj

Julia Wieniawa o rozbitym małżeństwie rodziców: „Pierwszy raz się tak otworzyłam”. Ojciec wspierał ją w „TzG”

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa w piątkowym Tańcu z Gwiazdami otworzyła się jak nigdy przedtem. Opowiedziała o swoim dzieciństwie i pokazała ojca.

Piątkowy odcinek Tańca z Gwiazdami był bardzo emocjonalny. Gwiazdy zaprosiły swoich parterów do rodzinnych domów, przedstawiły i opowiedziały o swoich najbliższych, dzieciństwie oraz sekretach, których dotąd nie wyjawiały.

Julia Wieniawa zabrała Stefano Terrazzino do dwóch domów, bo jej dzieciństwo to czas spędzany pomiędzy domem ojca i mamy.

Julia Wieniawa opowiedziała o dzieciństwie w Tańcu z Gwiazdami

Tym razem Julii i Stefano przypadł w udziale walc wiedeński. Przed tańcem wyświetlono wideo aktorki, w którym zrobiła wyjątek i opowiedziała o swoim życiu prywatnym, w tym o dzieciństwie, które nie należało do najłatwiejszych, bo jej rodzice się rozwiedli.

Wieniawa zdradziła, że dorastała w rozbitej rodzinie i właściwie dzieliła swoje życie między dwa domy rodzinne – wychowywała się zarówno u mamy i ojczyma, którego nazywała tatą, jak i u biologicznego ojca.

Trochę stresuję się opowiadając o tym, bo pierwszy raz w życiu tak się odsłaniam, jeżeli chodzi o prywatną część mojego życia. Z jednej strony wychowywałam się z mamą, ojczymem i z dwoma siostrami, a z drugiej strony wychowywałam się też z tatą i z trzecią siostrą, Alicją – powiedziała.

Przyznała, że nie było łatwo, ale po latach doszła do wniosku, że jednak jest szczęściarą, ponieważ ma przy sobie kochającą rodzinę.

Generalnie dzieci z rozbitych małżeństw chyba nie mają za lekko. Szczególnie jak byłam mała to nie było łatwe jeździć od mamy do taty, od taty do mamy, ale teraz doceniam te dwa światy, bo to są dwa zupełnie inne światy. Mimo dwóch domów, mimo rozbitej rodziny jestem ogromną szczęściarą – podsumowała.

W nagraniu prosto z domu rodzinnego aktorki mogliśmy zobaczyć zabawną scenkę, kiedy Julia przedstawia Stefano swojemu ojcu, Konradowi Wieniawie-Narkiewiczowi, a Włoch z wrodzonym urokiem mówi:

O, on wygląda tak jak ja.

Rzeczywiście, panowie są do siebie uderzająco podobni. Co potwierdziła aktorka, mówiąc, że są jak klony. Na jaw wyszedł też kolejny talent Julii, który zdradził jej ojciec, który ubolewa, że jego córka ie poszła na Akademię Sztuk Pięknych, bo wspaniale maluje.


Julia Wieniawa z ojcem

Julia Wieniawa z ojcem

Julia Wieniawa - Taniec z Gwiazdami

Julia Wieniawa - Taniec z Gwiazdami

Julia Wieniawa - Taniec z Gwiazdami

Julia Wieniawa - Taniec z Gwiazdami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×