Ciężarna Julia Pietrucha przerwała milczenie! Aktorka pierwszy raz opowiedziała o rozpadzie swojego małżeństwa: „Bolało!”

Julia Pietrucha

Julia Pietrucha odpowiada na ataki byłego męża

Aktorka i piosenkarka ma za sobą kilka naprawdę ciężkich miesięcy! A wszystko za sprawą byłego męża. Ian Dow, z którym Julia Pietrucha rozstała się w 2017 roku, nie daje jej spokoju.

Zaraz po rozpadzie związku z Pietruchą, pochodzący z USA scenograf i producent muzyczny bez zahamowań zaczął publicznie prać brudy. Najpierw oskarżył Julię o kradzież prywatnych rzeczy i dochodów ze wspólnie nagranej płyty. Potem, na wieść o ciąży Pietruchy, ogłosił światu, że Pietrucha go zdradzała.

Przez cały czas, kiedy Ian udzielał kolejnych oczerniających ją wywiadów, Julia Pietrucha milczała. W końcu nie wytrzymała i zdecydowała się na wywiad z magazynem Zwierciadło. W rozmowie gwiazda przyznała, jak bolesne były dla niej ataki byłego męża:

Bolało. Myślę, że to zawsze boli, gdy ludzie nie potrafią się ze sobą dogadać i przenoszą osobiste sprawy na publiczne forum. Gdy przez długi czas są sobie bliscy, a potem nagle gdzieś to porozumienie znika – powiedziała Pietrucha.

Aktorka wyznała też, dlaczego tak długo nie reagowała na oskarżenia Dowa:

Na pewno nie było łatwo wytrwać w milczeniu, nie wdawać się w tę bezsensowną medialną przepychankę, ale nie chciałam dolewać oliwy do ognia, bo to nie ma sensu – tłumaczyła Julia.

Pomimo silnych emocji w trakcie wywiadu aktorka była bardzo powściągliwa i nie chciała bezpośrednio odnosić się do zarzutów byłego męża:

I nie czuję, żebym miała się z czegokolwiek tłumaczyć, bo niczego nie zrobiłam – powiedziała stanowczo. – Nie komentowałam tego, co pisały media wtedy, i teraz też nie chcę się do tego odnosić. To jednak wciąż jest nasza prywatna sprawa i powinniśmy rozwiązać ją między sobą.

Postawa Julii Pietruchy zasługuje na pochwałę. Fakt, że nie wdała się w publiczne przepychanki z byłem mężem i nie odpowiedziała na jego ataki kontratakiem, czyni ją bardziej wiarygodną stroną tego sporu. Zgadzacie się z tym?

Julia Pietrucha przeżywała piekło! To właśnie jej nowy ukochany przyszedł jej z pomocą! “Bardzo ich to zbliżyło”

Dumna przyszła mama w centrum uwagi. Julia Pietrucha nie ukrywa swoich ciążowych krągłości nawet przed paparazzi

Ian Dow poniżył Julię Pietruchę! Pod pozorem życzeń z okazji ciąży kryły się oskarżenia!


Julia Pietrucha w ciąży pod studiem Dzień Dobry TVN

Julia Pietrucha w ciąży pod studiem Dzień Dobry TVN

Julia Pietrucha z dużym ciążowym brzuchem

Julia Pietrucha z dużym ciążowym brzuchem

Julia Pietrucha w ciąży. Kim jest ojciec dziecka?

Julia Pietrucha w ciąży. Kim jest ojciec dziecka?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×