Szukaj

Dagmara Kaźmierska ma poważną rywalkę. Nowa gwiazda „Królowych życia” show-biznes zna od podszewki

Kim jest Joanna Paszkowska z Królowych życia? W programie pojawiła się nowa bohaterka, która ma szansę podbić show-biznes. Rozbierała się dla kolorywch magazynów, kocha luksus i – podobno – zna Popka. Dagmara Kaźmierska doczekała się poważnej rywalki.

Nowy sezon Królowych życia jeszcze się nie rozkręcił, a nowa bohaterka show – Joanna Paszkowska, już wzbudza kontrowersje. Niewykluczone, że w reality-show pojawiła się postać, która ma szansę zagrozić Dagmarze Kaźmierskiej. Na pewno może pomóc jej w tym nie tyle uroda, ile doskonała znajomość show-biznesu.

Królowe życia: Kim jest Joanna Paszkowska?

Ma na swoim koncie rozbieraną sesję dla CKM-u i udawaną przyjaźń z Popkiem. Czy podbije serca widzów?

Nowa królowa Asia to Warszawianka, która kocha wszystko, co piękne, drogie i niedostępne dla każdego – reklamują ją producenci show.

Podobno romansuje z przyjemnościami, jeśli płacze to w bentelyu, a szampana pija tylko w swojej willi w Bułgarii. Gardzi fałszywą skromnością, fałszywymi znajomościami i nieszczerymi uśmiechami. Szacunku do ludzi, pozytywnego myślenia i pewnego stąpania po ziemi nauczył ją tata. To po nim odziedziczyła nie tylko mocny charakter, ale też fortunę. Ojciec zostawił jej ogromną sieć kwiaciarni.

Oddałabym wszystko, żeby dziadziuś z nami był – powiedziała do swojej córki, wspominając swojego ojca, a jej dziadka.

Joanna Paszkowska: kariera

Paszkowską możemy kojarzyć z programu TTV – Damy i wieśniaczki. W 2018 roku pojawiła się na okładce magazynu CKM. Podała się wówczas  za przyjaciółkę Popka, co okazało się sporym nadużyciem. Okazało się, że zamieszczony przy sesji wywiad,  był wykonany bez zgody rapera i zawierał kłamliwe informacje. Popek się odgrażał, że poda magazyn do sądu.

Szykujcie hajs dla Króla. Mój adwokat spuści wam taki wpier…, że odechce wam się pisać bzdur – cytował słowa Popka serwis glamrap.pl.

Instagram Joanny Paszkowskiej jest pełen selfies, modnych zakupów, zdjęć córki i urokliwego małego, białego pieska.  Myślicie, że widzowie ją pokochają?

Ile lat ma Joanna Paszkowska?

Joanna Paszkowska nie zdradza swojego wieku, ale wiadomo, że jej córka Maja ma 8 lat.


Joanna Paszkowska

Joanna Paszkowska

Joanna Paszkowska

Joanna Paszkowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×