Joanna Opozda sprzedaje suknie ze ślubu z Królikowskim. Woła za nie fortunę, jednak to i tak nic przy tym, ile sama za nie zapłaciła

Antek Królikowski, Joanna Opozda

Antek Królikowski, Joanna Opozda

Joanna Opozda zdecydowała się sprzedać suknie z wesela i ślubu. Gwiazda pozbywa się pamiątek po związku z Antkiem Królikowskim. Kreacje są warte fortunę.

Joanna Opozda Antek Królikowski byli jedną z najgorętszych par show-biznesu. Sformalizowali związek latem ubiegłego roku. Nie wytrwali ze sobą zbyt długo. Gdy w lutym tego roku na świat przyszedł ich syn, Vincent, plotkarskie media przekazały, że małżonkowie się rozstali, a Królikowski wyprowadził do nowej partnerki.

Rozstanie mocno odcisnęło się na kondycji Asi i skłoniło ją do pójścia na terapię.

Byłoby dziwne gdybym po tych wszystkich przejściach nie szukała pomocy. Życie dało mi w kość ostatnimi czasy dość mocno – ostatnio wyznała w rozmowie z dziennikarzami magazynu „Z kobiecej strony”.

W tym samym wywiadzie powiedziała, że chciałaby mieć dobre relacje z byłym partnerem, na co wpływ ma troska o ich dziecko i chęć zapewnienia mu dobrej przyszłości.

Nie liczę na pojednanie, ani na to, że będziemy się jakoś specjalnie lubić. Chciałabym, abyśmy się szanowali – wyjaśniła. Dla mnie i dla mojego syna. Chcę być dobrym rodzicem, zapewnić mojemu synowi poczucie bezpieczeństwa i wychować go na dobrego człowieka. Dlatego muszę pewne rzeczy przepracować.

Joanna Opozda sprzedaje suknie ze ślubu i wesela

Piękność teraz, gdy jej związek z Antkiem stanowi echo przeszłości, zdecydowała się sprzedać suknie, które miała na sobie podczas ślubu i wesela. Ogłoszenia dodała do internetu jej siostra, Aleksandra. Z pierwszego z wpisów dowiadujemy się, że suknia ślubna pochodzi z kolekcji Laurelle i jest wysadzana diamentami Swarovskiego. Asia pierwotnie kupiła ją za 12 tys. złotych. Teraz chce ją odsprzedać za połowę. Do sukni dorzuca welon.

Weselna suknia Laurelle  kosztowała z kolei 8 tys. Aktorka również i w tym przypadku proponuje, by potencjalna klientka odkupiła ją od niej za połowę tej kwoty.

Zdjęcia kreacji zobaczycie w galerii pod tekstem. Zamieściliśmy tam również ujęcia, na których widać Asię, gdy była w nie ubrane podczas ubiegłorocznych uroczystości. Jak myślicie, czy znajdzie się nabywca, zainteresowany kupnem kreacji?


Joanna Opozda sprzedaje suknię ślubną

Joanna Opozda sprzedaje suknię ślubną

Joanna Opozda sprzedaje suknię weselną

Joanna Opozda sprzedaje suknię weselną

Antek Królikowski i Joanna Opozda - ślub

Antek Królikowski i Joanna Opozda - ślub

Komentarze

 • kicia pisze:

  1. Nigdy bym nie kupiła sukni ślubnej od osoby której związek się rozpadł.
  2. W ogóle po co kupować suknie jednorazową za taki hajs. Lepiej wypożyczyć i nie mieć świadomości że komuś się nie ułożyło.
  3. A w ogóle to po jaki chooj brać w ogóle ślub? I bez tego żyje się bardzo dobrze

 • Goscie pisze:

  No nie wiem… czy komuś przyniesie szczęście ta suknia? Z drugiej strony góra zupełnie nie pasuje do dołu sukni i jest zbyt frywolnie i trochę niesmacznie wydekoltowana – wyeksponowany nagi mostek i takie a\' la „języczki” na piersiach.. Wygląda to jak dla ubranie robocze dla kobiety pracującej w domu schadzek lub dla tancerki w nocnym klubie lub na sambodromie.

 • Goscie pisze:

  No nie wiem czy komuś przyniesie szczęście ta suknia.. z drugiej strony góra zupełnie nie pasuje do dołu sukni i jest zbyt frywolnie wydekoltowana -wyeksponowany nagi mostek i „języczki” na piersiach.. Wygląda to jak dla ubranie robocze dla kobiety pracującej w domu schadzek lub dla tancerki w nocnym klubie lub na sambodromie.

 • GośćAga pisze:

  Ja zrobiłam bym to samo i tak długo czekała powodzenia

 • Gość pisze:

  Piękna dziewczyna

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia 99% takich szczęśliwych welonów wszystko moźna sprzedac i wszystko mozna kupic nawet stary tapczan po babci na którym zmarła chata wolna tankuj na maxa i tak 5min nawet nie chce mi się a i tak mogę max 1min po piwie ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia wszystko moźna sprzedac i wszystko mozna kupic nawet stary tapczan po babci na którym zmarła chata wolna tankuj na maxa i tak 5min nawet nie chce mi się a i tak mogę max 1min po piwie ha ha i to tyle

 • GośćAś pisze:

  Nieszczęśliwe kiecki. Która panna zdecyduje się na suknię, która nie przyniosła szczęścia. Bo od Opozdy?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×