Joanna Opozda pokazała wnętrza nowego mieszkania. Pięknie się urządziła. Pokoik jej syna to prawdziwe królestwo

Joanna Opozda

Joanna Opozda

Joanna Opozda kupiła dla siebie i synka nowe mieszkanie. Gwiazda już jakiś czas temu pochwaliła się pierwszymi zdjęciami wnętrz. Teraz przyszła pora na konkretne projekty. Jak się urządzi?

Joanna Opozda w zeszłym roku odnalazła szczęście u boku Antoniego Królikowskiego. Aktorka i jej ukochany pobrali się w sierpniu, a kilku tygodni po ceremonii ogłosili, że oczekują na narodziny pierwszego wspólnego dziecka. Gwiazda w ciąży nie czuła się najlepiej i kilka razy wylądowała w szpitalu ze względu na komplikacje. Tuż po narodzinach synka, który przyszedł na świat pod koniec lutego, wrzuciła do sieci ich pierwsze wspólne zdjęcie. Nieobecny był na nim jednak Antek. Szybko pojawiły się doniesienia o tym, że małżonkowie rozstali się jeszcze przed porodem, a w życiu aktora pojawiła się inna kobieta.

Ma już nową dziewczynę. Kiedy Asia leżała, próbując utrzymać ciążę, on skupił się na imprezowaniu. W końcu jednak zaczął gubić się w swoich kłamstwach i Asia o wszystkim się dowiedziała. To był dla niej ogromny cios zwłaszcza po tym, jak jej własny ojciec publicznie ją upokorzył – powiedziało źródło Pudelka.

Mąż wyprowadził się z jej mieszkania, a młoda mam została sama z synkiem. Antek jednak regularnie odwiedza chłopca, a według najnowszych doniesień wpłynął już pozew do sądu, który ma zakończyć ich małżeństwo na jednej rozprawie.

Joanna Opozda pokazała wnętrza nowego mieszkania

Asia nie zamierzała robić sobie długiego urlopu macierzyńskiego. Błyskawicznie wróciła do formy po porodzie, a jak sama przyznała, sytuacja życiowa zmusiła ją do tego, by zarabiać na rodzinę.

Bardzo bym chciała spędzać z synkiem cały swój czas. Niestety jest to niemożliwe. Sytuacja życiowa zmusiła mnie do szybkiego powrotu do formy i pracy. Muszę zarabiać, żeby utrzymać rodzinę – zdradziła w rozmowie z Party.

Świeżo upieczona mama nie miała zamiaru załamywać się po rozpadzie małżeństwa i nie tylko wróciła do dawnych aktywności, ale też postanowiła kupić nowe mieszkanie. Jakiś czas temu pochwaliła się fanom surowymi jeszcze wnętrzami.

Wygląda na to, że niebawem rusza z remontem, ponieważ pochwaliła się już fanom pierwszymi wizualizacjami. Zdecydowanie postawiła na jasne kolory. Króluje tutaj biel, beż i pastelowe barwy, ale nie brakuje też nowoczesnych dodatków. Największą uwagę skupiła na pokoiku dla synka. Miejsce dla Vincenta będzie naprawdę niesamowite. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Joanna Opozda pokazała projekty nowego mieszkania

Joanna Opozda pokazała projekty nowego mieszkania

Joanna Opozda pokazała projekty nowego mieszkania

Joanna Opozda pokazała projekty nowego mieszkania

Joanna Opozda pokazała projekty nowego mieszkania

Joanna Opozda pokazała projekty nowego mieszkania

Komentarze

 • Gość pisze:

  Piękne wnętrza. Jasne,przestronne i przytulne. Też bym chciała mieć strefę relaksu.

 • Gość pisze:

  To nie są zdjęcia Jej mieszkania.. Asia pokazuje tylko wizualizacje różnych mieszkan od tej projektantki

 • Gośćksiezna Wr pisze:

  Co ty gościu pieprxysz ze to nie Jej pokój. Dokładnie Asi bo jest bardzo bogarą Córka bogatego Ojca . A przy okazji piękną zadbaną dziewczyną która sobie doskonale radzi i zarabia ns postach 50 000 zł. Gratulacje.

 • Gość pisze:

  To nie jest jej mieszkanie, w seojej klitce ma przaśne białe firsnki i rolety dzień noc, a to jest zdjecie jakiegoś apartamentu i ona peenie reklamuje dekoratora wnętrz.

  • Gośćploa pisze:

   Ma nowe mieszkanie apartament dom jak z wal tak zwał z ogródkiem dla syna tak reklamuje architekta co nie zmienia faktu ze sama korzysta z jego usługi bo może być na etapie urządzania

  • Gość pisze:

   Przecież to jej nowe mieszkanie,zaraz się przeprowadza.

  • Gość pisze:

   To jest jej nowe mieszkanie. Jakiś czas temu pokazywała budowę 😁

  • Gość pisze:

   Przeczytaj artykuł a później dyskutuj.

  • Gość pisze:

   Kupiła nowe mieszkanie, widocznie właśnie je urzadza

  • Gość pisze:

   To jest nowy apartment!

 • Gość pisze:

  Strach czegokolwiek dotykać, żeby nie ubrudzić

 • Gość Babcia pisze:

  Ładnie taki jaśniutki beż z bielą.

 • Gość pisze:

  B.ladnie . A na jego miejscu bym nie umiał sobie spojrzeć w oczy. Rodzina to najważniejsza rzecz

 • Gość pisze:

  Jak w szpitalu.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×